Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik HDI motorban nincs...

Melyik HDI motorban nincs kettőstömegű lendkerék? Vagy esetleg mindegyikben van? Elsősorban 307es-ben lévő motorokról lenne szó. Mennyire megbízható motorok ezek? Tapasztalatokat és véleményeket is várok!

Figyelt kérdés
PSA, Hdi, peugeot, lendkerék, kettőstömegű lendkerék

2014. dec. 10. 18:20
 1/5 anonim válasza:
100%
A 90lovas 2.0HDiben nincsen.Az enyém eddig 500ezerkmnél jár és még nem volt a motorba piszkálva semmi, minden az amit még a gyárban raktak bele.Leszámítva a chipet.
2014. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik, köszi a választ!
2014. dec. 10. 20:11
 3/5 VarMa ***** válasza:

a 307-esben a 2.0 Hdi-ben a 90 le-s fix-es ha jol emlekszem, a 2.0 110le mar kettos tomegu es az 1.6 Hdi-k is kettostomeguek... Viszont pl. a Berlingoban ugyanezek a motorok vannak 1.6 hdi 75,90le-vel es ott fixes van es gond nelkul atlehet rakni a fixes lendkereket es kuplung szettet a kettostomegu helyere...

Nekem az lett volna a kovetkezo az enyemben C4 1.6 HDi 110le+chip, csak az auto el lett adva...

Egyebkent ha kapott torodest a HDi motor akkor nagyon megbizhato, bar en a FAP-osokat (reszecskeszuro) kerulnem mert az csak plussz nyug (bar ha jol tudom kitudjak iktatni)...EN az enyemet rugtam tiszteseggel de ne oda figyeltem a bemelegitesre es visszahutesre, illetve maximum 10e km-enkent olajcsere, illetve a gazolajszurot is max 20e km-enkent csereltem. A chiptuning miatt a kuplung es lendkerek hamar megdoglott, viszont 160e km-nel nem volt semmilyen koromlerakodas,olajsar,stb. es a turbo is makulatlan allapotban volt...

2014. dec. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Üdv, Segítséget kérnék hogy a mi autónkba milyen lendkerék lehet?

Peugeot 307 SW

2003 évj.

2000cm3 HDI

Biztos hogy ez is fix lendkerekes, ahogy már írtad?


Köszi,

Anita

2015. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző kérdéshez még ennyi hogy 90LE a kocsi.
2015. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!