Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Suzuki Swiftekről? Régebbi 1995-2000-es évjáratúakra gondolok.

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ültem benne, vezettem és azt tapasztaltam h nem kényelmes.

A-ból B-be el lehet vele jutni de mivel én nagy autómániás révén hiú vagyok az autómra azért nem leszek swift tulajdonos.

2014. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó is, rossz is.
2014. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm is meg nem is de talán inkább nem.
2014. dec. 11. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szarok voltak. Volt szerencsém megismerni a " miautónk" at. "Fatüzeléses" volt. Egy baromi kényelmetlen, szutyok valami. Állandóan javítani kellett. 20000km-nél a fékerő szabályzó berohadt ! 80000.nél a kipufogó leesett. Azzal reklámozták hogy milyen kevés a fogyasztás. Na ez aztán nem volt kevés. Sőt nagyon is sokat zabált. Elvittem a szervizbe . Ott kiröhögtek , hogy én ilyenekbe hiszek. Akkor kezdtem elgondolkodni amikor láttam hogy a Suzuki szalonos P. Partnerrel jár. Szóval minőségileg nem volt feljebb mint egy Trabant.
2014. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

a Régi swift egyszerű de megbízható olcsón fentartható autó.

Az 1.0 elmegy 5 literrel országutón

az 1.3 as az autópályán is használható

az1.6 16v 93 lóerős meg sok mai 1.6 os autót lealáz gyorsúláskor.

10 sec alatt van 100km/h-ra a gyorsulása.

Akinek nincs sok pénze annak csak ajánlani tudom a régi swifteket.

Természetesen nem kényelmes mivel kisautó, így aki egy bmw-vel akarja összehasonlítani az menjen orvoshoz:)

Autókluban dolgozom és a régi swiftekhez kell a legkevesebbszer kimenni müszaki hiba miatt.

A sok über kényelmes meg dízájnos francia meg német caroknak meg mindenféle bajai vannak.

Bizony ám:-)

2014. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!