Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóhifit adjak a...

Milyen autóhifit adjak a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek :D

Azt hittem nagyon über leszek és egyedül kitalálom milyen autóhifit adjak neki :D

De semmi..:D Még elindulni sem tudok :D

Egy BMW320 Sedanról van szó :)

Nem áldoznék fullos összeget rá, olyan 20-40 közötti összegben gondolkozom, de az is jó ha csak pár alkatrészt veszek meg, mert annyival kevesebbet kellene rá költenie majd. :)

Nagyon szeretne egy jobb hangzású hifi rendszert, mint amilyen most van. :)

Kérlek férfiak, hozzá értők, sufni tuningosak..Segítsetek, mert esküszöm megőrülök :D


Köszönöm :D



#karácsony #autóhifi #BMW 320 #bmw sedan #elhittem hogy über vagyok :D
2014. dec. 17. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Adok egy tanácsot. Ne vegyél ilyet. Olyat úgy se tudsz venni amit pont szeretne. A férfiak nem szeretik ha elektronikát nem ők veszik meg.
2014. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ajj...:D csak a baj van ezzel :D
2014. dec. 17. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha tervezi, hogy akar venni akkor inkább tényleg ne vegyél mert az nem olyan lesz mint amilyet ő akar. Vegyél neki egy mélyládát ennyiért...
2014. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na, okés :D

Milyen mélyládát ajánlasz?

2014. dec. 17. 18:44
 5/15 anonim ***** válasza:
ezek nagyon igényfüggőek. egy vásárlási utalványnak jobban örülne.
2014. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy nem egy nagy shopping király...:D

Media Markt-ba bejár néha de annyi :(

2014. dec. 17. 19:56
 7/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nehéz másnak ajándékot venni, főleg ilyen jellegűt, de adok pár tanácsot:


Ha mélyláda mellett döntesz, amit semmiképpen ne vegyél az a szubcső. Iszonyat bóvli és borzadály hangja is van.


Az így néz ki:

[link]


Ha a dübörgősebb zenét szereti, elektronikus zene, rap stb.. akkor inkább a reflex kialakítású láda az ajánlott.

A reflex ládát onnan ismered meg, hogy a dobozon van egy lyuk. Ezek eléggé dübörögnek, kemény mélyeket adnak.


Ilyen egy reflex láda:

[link]


Ott a lyukon fújja ki a levegőt :)


Ha akusztikus zenéket hallgat akkor inkább a zárt mélyláda az ajánlott. Az ugyan úgy néz ki mint a reflex, csak nincs a dobozon lyuk.


Mivel írtad, hogy 20-40 rongy közötti a keret, így beugró szintű márkák között érdemes körülnézni.


Amit NE vegyél: SAL (Somogyi), M.N.C. ezek a leggyakoribb bóvli márkák, van ezeken kívül még sok, de ezek már az ultra gagyi kategória.


Amikből érdemes körülnézni: JBL, Crunch, DLD


Jah mélynyomó méretből én személy szerint a 30cm-est javasolnám, a 20-25cm-esek szerintem karcsúak lesznek egy sedanba.

2014. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vegyél egy vásárlási utalványt Media Markt-ban.

Úgy tudom akkora összeget írnak rá amilyet szeretnél.

Egyébként ha nincs fejegység (magnó) a kocsijában, akkor vegyél neki egy JVC-t vagy Pioneer-t 25-30 körül már kurrvajót adnak :)

Viszont kérdéses a mérete, mert ha E46 320 sedan, ott úgy tudom 2 DIN-es fejegység van, ami kétszer akkora mint a gyári.

Ha e36 akkor veheted nyugodtan.

Ilyen az autója?


[link]


Amúgy írj rám, barátnőm is autóhifit akart nekem venni de elmagyaráztam neki hogy mi a jó, és mi nem.

Írj nyugodtan segítek :D

2014. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az autórádió necces ajándék, mivel az újabb BMW-kben a gyárió rádióról lehet vezérelni egy csomó mindent, fedélzeti computert, telefon kihangosítót, stb.

Ha fiatal BMW-ről van szó nem biztos, hogy a tulaja cserélné a fejegységet, ha régi BMW akkor ez is lehet alternatíva.

2014. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szülinapomra kábelszettet kaptam, 20 milis kábellal, meg 4 darab 5 méteres vastag hangszóró kábelt. Pont jól jött, akkor építettem a hifit :)
2014. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!