Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megpróbáltam beindítani a...

Megpróbáltam beindítani a simsont (s51) kb egy hónapja nem mentem vele. Nem sikerült. Benzint kap szikra van. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez alap hogy ilyenkor nehezen indul, toljátok be, kicsit járatni kell utána rendbe jön.
2015. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szívasd meg rendesen. Tavaly én is kínlódtam vele, tologattam, meg rugdostam, nem indult, pedig több mint 25 éve Simsonozom, de úgy rémlett hogy könnyebben indult régebben. Na mindegy, jött apám, tökig kíhúzta a szívatót és 3 rugás után indult. Ha be van fogva üzembe akkor sose kell ennyire megszívatni. Kipárolog a hengerből meg a karterből a benzin és addig nem indul amíg az nincs visszapótolva. Gyertyahézag miatt szokott még nehezen indulni, ha több mint 0,4mm. Azt nézd meg hogy annyi e.
2015. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj!!

Nem a motornak van baja,

Le volt rakva és kipárolgott a benzin a karburátor zig zugaiból.. Nyisd meg a benzincsapot várj egy kicsit és ne rugdosd hanem told be sebességbe. Ne 1-es be ha lehet :)

Ha a maratoni tolásra sem indul akkor eldugult a karbi a lerakódásoktol.

2015. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nemrég sikerült beindítani. Felhúztam a szivatóbowdent a karbinál és második rúgásra beindult. Mostmár tökéletes.
2015. jan. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!