Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba mi az a TCS gomb?

Autóba mi az a TCS gomb?

Figyelt kérdés
15ossel meg 2esbe is elkapart. De most 17es alufelni van rajta és nem nagyon akar úgy kaparni. Ez vmi stabilizátor lenne? Mint az abs?
2015. jan. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
TCS, mint Traction Control System. Kipörgésgátló. Egyébként pedig minél nagyobb és nehezebb felnit szerelsz fel, annál nehezebben fog elpörögni a kerék, mert a nagy malomkövet fel kell előbb pörgetni.
2015. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De 2000 bennzinesnek vinnie kell. 143 ló. De akkor emiatt nem akart kipörögni.
2015. jan. 10. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

A 143 ló az nem olyan sok azért. Ha mondjuk feldobsz valami brutál 9-10 coll széles 17-es felnit valami 285-ös gumival, akkor oda igencsak kevés lesz a 143 ló.


Ha nem piszkáltad a TCS gombot eddig, akkor valszeg a szélesebb gumi miatt nem akar kaparni. Ha piszkáltad, akkor meg a miatt :)

2015. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szélesebb az biztos. hát igen sport kocsikat nézve nem olyan sok de nem is kevés :) tcs gomb eddig nem piszkáltam. jo oké kanyarba elkapar minden. de ha most megállok és úgy probáltam az aszfalton nem akart. de majd kíváncsi lesze kha a tcs off lesz akkor mit mutat. igaz nem kell kaparnia mert csak a gumi megy szét de néha azért muszáj neki :D
2015. jan. 11. 14:19
 5/5 A kérdező kommentje:
az infokat köszönöm:)
2015. jan. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!