Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 osban hol találom...

Gyugyu85 kérdése:

Peugeot 206 osban hol találom a féklámpa kapcsolót?

Figyelt kérdés
Egyik nap észre vettem hogy egyetlen féklámpám sem ég! Persze bízva a legjobban először megnéztem az égőket, hátha valami csoda folytán pont egyszerre égtek ki, persze nem ez történt! Utána a biztosítékokat néztem át egytől egyig, de ez sem hozott eredményt. Most a féklámpa kapcsolóra gyanakszom, de nem tudom hol keressem! Átnéztem a pedált és a főfékhengert, de nem találtam! lehet hogy csak elkerülte a figyelmemet, igazából nem tudom pontosan mit is keressek.

2015. jan. 11. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ott lesz a pedál tövénél valahol, minimum 2, de inkább 3 vagy 4 eres vezeték megy bele, hasonló kapcsoló általában mint az ajtónyitást érzékelő az A oszlopban
2015. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy dolog, ráadásul fekete:

[link]

A fékpedál tövénél fent keresd.

2015. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! valóban fent volt a pedál tövénél! egy két eres vezeték csatlakozott hozzá! szerencsére a kiszerelés is egyszerű volt, és a problémát is megoldotta.
2015. jan. 12. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!