Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható középkategóriás...

Megbízható középkategóriás autó 1,5-2,5 millióért?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Astra G-m van, amit kicsit nagyobb személyautóra cserélnék Vectra C, Passat körüli méretben. Kíváncsi lennék véleményekre, hogy mely típusokat ajánlanátok, mely az Astrához hasonlóan megbízható, nem túl szervízigényes. Benzin motor párti vagyok, ami legyen min. 1800 cm3, a váltó pedig manuális

2015. jan. 12. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem jársz rosszul, bár a Vectra C-nek nem olyan költséges a futóműve.
2015. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Citroen C5, Peugeot 407, Toyota Avensis, Honda Accord, Subaru Legacy, Alfa 159, Skoda Superb, Chevrolet Epica
2015. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sok forrásból informálódok, a második autót már nem akarom elkapkodni. Subaru Legacy-kat nem néztem korábban, de jó, tetszik
2015. jan. 13. 05:37
 4/5 BiTOPro97 ***** válasza:

Subaru Legacy-nál britektől fogják az alkatrész rendelni, de nagyon jó autókat gyárt a Subaru. És amit nem a vagánykodásra vett típus az hosszú életű is.


Toyota Avensis, Honda Accord, Subaru Legacy, Skoda Superb, Mazda 6 és a Passat ja és a Kia és Hyundai megfelelő méretű modelljei.


A Vectra-t meg kerüld el jó távolról, mivel túl szervizigényes! Igaz olcsón, de az.

2016. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Passat 1.8T is jó konstrukció de a legjobb megbizhatósága miatt egy Toyota avensis 1.8-2.0 lenne szerintem.Esetleg egy Honda Accord 2.0
2016. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!