Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fod Focus 5ajtós jó családi...

Fod Focus 5ajtós jó családi autónak, kényelmesen elfér hátul egy 3 éveske es egy pici baba ülése?

Figyelt kérdés
Most egy icipci kocsink van, alig tudok kiszállni és le szeretnénk cserélni, és azon agyalok, hogy jó választás-e.
2008. aug. 20. 14:09
 1/9 anonim válasza:
69%

Igen tuti jol válaszotál mert ha hátul 3személyes és egy gyerekülés és egy babaüés nagyon kényelmesen elfér mert nekünk is olyan kocsink van mait ti akrtok venni és nekem is két gyerekem az egyik 4éves másik 3honapos és ök is kényelmesen elférnek

sok sikert

2008. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez a legnagyobb gondod, akkor nem kell aggódnod. Szerintem egy kispolszkiba is be fér két gyerek, anyáméknak lada volt, majd skoda, most nekünk kombi opel van, de frankón befér két hordozó.Ha engem kérdezel , akkor a wolkvagen passatba nagyobb a hely.
2008. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is a passatot preferálom. Meg kicsit masszívabbnak is találom.
2008. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jó a Focus! Nekünk is az van ;)
2008. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is 5 ajtós Focusunk volt, és meg voltam elégedve vele, pl. a futóműve zseniális szerintem. Viszont nem tetszett, hogy nagyon magasak voltak a szervizköltségei.
2008. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Focus,király kocsi, a két gyerek meg bőven elfér hátul,nyugodtan vegyél egy ilyen autót,csak jol jársz vele!
2008. aug. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Javaslom, olvasgasd a www.fordfocus.hu-t. Ott mindent megtalálsz az autóról. Nekem 2 éve van fókám(1-es), 4 ajtós, ez biztos bőven elég, hosszában belefér az összecsukott babakocsi! Nem igaz, hogy magas a szervízköltsége, erről magad is meggyőződhetsz, mondjuk az alkarészek árának összehasonlításával(a totalcar.hu-n volt is erről egy cikk).

Az enyémben 110000 km van, szervízkönyvel vettem az autót rokontól, nevetséges, olyan kevés baja volt. A szervízalkatrészek (fék, szűrők, stb) is olcsók hozzá, és pl. a fékpofák+tárcsa majdnem 2x annyit kibír, mint előtte a fábiámon.

Egyre figyelj! Mivel árához képest nagy, kényelmes és strapabíró autó, rengeteg belőle a flottaautó kint is, ittthon is. Az eladó autók min. 80-90%-a ilyen. Márpedig ezek szét vannak hajtva, kilóg kezük lábuk, rendesen vissza vannak pörgetve. Ha egy ilyenbe belefutsz, a gatyád rámegy. A focusnak jóminőségűek a beltéri anyagai, nem látszik igazán meg rajta a használat, a motorja kis adalékkal széthajtva is csöndes, láttam már majd 300000 km-t futott fókát, ha ki van vikszolva, takarítva, ember meg nem mondja róla, hogy nem csak 100000 van benne!

Ha tudsz, rokontól, ismerőstől vegyél, de minimum háztól, tulajdonostól mo-n vásároltat, szervízkönyveset!

Hidd el, ha találsz ilyet, nem bánod meg!

2008. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekünk is ilyen autónk van 3 éve, meg is vagyunk elégedve, de ha tehetnénk lecserélnénk egy nagyobb autóra, pl.S max,mert még csak 1 babánk van, de mikor utazunk valahova, annyi a cuccunk, hogy be kellett szerezni egy tetőcsomagtartót is rá, mert betesszük a babakocsit, és majdnem kész is a csomagtartó. Szóval ha sok a cucc, akkor legalább egy combi változat azért előnyösebb szerintem. De ha nem utaztok több hétre évente párszor, akkor megfelelő. Mi külföldön élünk, ezért sok a cucc, mikor több hétre hazautazunk, nem beszélve visszafelé:)
2008. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is focusom van le nem cserélném.Az a jó ,hogy a jobb első ülésnél nincs légzsák, amíg kicsi ott lehet melletted a hordozóban.Később és egy szuper gyerekülésben hátul nagyon jól elvan a baba.
2008. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!