Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem olyan quad...

Flóra13 kérdése:

Tudnátok nekem olyan quad tipusokat mondani nekem amik 50 ccm alatt vannak, de leműszakiztathatok?

Figyelt kérdés
Szoval olyan quad tipusokat keresnék, amik váltósak, hatramenet is van bennük, kismotor jogsival vezethetők. Bocsánat ha valamelyik kitetelem amugy is logikus vagy hülyeség, de annyira nem vagyok otthon a temaban, eddig csak egy kis gyerek quaddal quadozgattam, szóval.. előre is köszönöm a segitséget.

2015. jan. 16. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
egyetlen ilyen quad sincs amit le tudnál műszakiztatni!
2015. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bakker milyen válaszokat tudnak írni :) Kedves kérdező minek akarod levizsgáztatni?? Teljesen felesleges. Ha 50 köbcentis akkor segédmotorkerékpár kategória. A közúti forgalomban való részvétel feltétele ugyanaz mint egy pl. robogónál. Világítás, indexek stb. Mellékelek egy linket amin minden infót megtalálsz. [link]
2015. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az a baj kedves második hogy amit te írtál meg linkeltél,már nem így van......ugyanis kitalálták azt a baromságot,hogy csak differenciál művel felszerelt quadokat lehet rendszámoztatni!50-esből meg eleve nincs is olyan!
2015. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen igazad van, csak a difis quadokat lehet műszakiztatni DE műszaki nélkül érvényes biztosítással lehet vele közlekedni. Ezt nem én találtam ki ezt egy rendőr mondta! Persze ha valóban 50-es
2015. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!