Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csatolt képen mi ez az...

A csatolt képen mi ez az eszköz a közlekedési lámpa felett?

Figyelt kérdés

Agárdon a vasútátjáróban van közlekedési lámpa is. A két linkelt képen látható fekete eszköz van felette. Kamera nincsen sehol!

Mi ez? Talán fényképező? Mit és hogyan figyel?


[link]

[link]



2015. jan. 30. 19:34
 1/3 anonim válasza:
85%
Én spanyolban láttam hasonlót. Ott ug működik mint egy radar. Ha városba 55 felett mész pirosra vált. Amúgy meg folyamatos zöldet ad hacsak valaki nem akar bekanyarodni. Viszont ha kb 80-99el mész akkor a mogottedlevo kap pirosat de csak annyira állít meg hogy amint megallsz enged tovább. Sztem hasznos.
2015. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Van a közelben egy másik lámpás csomópont, ahonnan erre az útra is kanyarodhatnak a járművek? Ha igen, akkor lehet akár egy olyan eszköz, ami a sávfoglaltságot figyeli. Ha éppen vonat jön, akkor itt feltorlódnak a kocsik, ez az eszköz pedig jelet küldhet az eggyel előtte lévő lámpának, hogy az ide kanyarodó sávoknak ne legyen zöld jelzés, mert nincs értelme, úgysem tudnak idekanyarodni. De ez csak egy tipp.
2015. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Németben láttam hasonlót. Azt hittem, kamera, ami a szabálytalankodókat rögzíti.
2015. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!