Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Kezdésnek Kawasaki 400 zxr?

Üdv. Kezdésnek Kawasaki 400 zxr?

Figyelt kérdés
nem vagyok teljesen kezdö ültem már motoron nekemis van.csak 50ccm sokan mondták hogy kezdésnek inkább 125 ös rs de igazábol nagyon drága annyi mint egy zxr 10e km ént felujitás ezt ajánlották.nem tudom nemlenne-e sok kezdésnek. 180cm magas vagyok viszont vékony testalkatu nemtudom ez befolyásolja-e a motorozást válaszokat elöre is köszönöm.
2015. febr. 1. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
elég egy 250-es is.
2015. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vehetsz, el fogsz vele boldogulni. Akár nagyobbal is.


Én személy szerint nem vennék ilyen régi használt sportmotort.

2015. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
250 es is jolenne de zxr böl nincs sok eladó. Régebbit néztem 500 ezret szànnék az egészre
2015. febr. 1. 13:42
 4/4 lupara ***** válasza:
Ésszerű döntés egy HONDA-125CBF-lenne.Azért,mert 500-ezerig majdnem új,keveset futottat találsz a keresőkön.Egy ilyenre nem kell költened,ha váltasz jobban eltudod adni.Bármilyen motort veszel,ki kell próbálni.Ebben az is bent van,hogy a magasságodhoz kényelmes-e a motor.
2015. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!