Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy szuzuki személy autónak...

Egy szuzuki személy autónak mennyi lehet az éves fenntartási költsége? 1300-as. Kb

Figyelt kérdés

#teljesítményadó #biztosítá
2015. febr. 3. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is Suzuki...


Ez sok mindentől függ. Gondolom itt a benzin költséget nem kell számolni...


Azon kívül pedig van:

Kötelező

Szervízelések


Ezek állandók, ez kb. 100 ezer egy évben.

Kérdés azonban mennyit mész vele, hányszor hibásodik meg, mennyit kopik, stb.


Én van mikor évente 300 ezret is rá költök, de ilyenkor általában van műszaki vizsga is és elég gyakran megyek vele (nálunk nem óránként megy a busz).

2015. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kötelezőfelelőségbiztosítás és a teljesítményadó lenne ami érdekelne?
2015. febr. 3. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó!!! Hol laksz, hány éves vagy? Van e bónuszod? Bár, ha ilyet kérdel akkor nincs.
2015. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Vannak kalkulátorok a neten.

A clb.hu-n például kötelező + CASCO árak vannak ha megadod az adataidat, érdemes a bónuszokat is megnézni (Union pl -15% ha van supershop kártyád, amit semennyibe nem tellik csinálni). Felhívnám a figyelmed arra hogy van baleseti adó is amit kötelező fizetned, ezzel a kalkulátor nem számol, én friss jogsis vagyok, fiatal, budapesti srác, nekem 17000Ft évente, tehát nem elhanyagolható összeg. A kötelezőm pedig 1.3-as 2003-as suzukira 57 eFt/év. (de függ tőled, az autó korától meg mindentől)

Teljesítményadó: [link]

(7000-17250Ft attól függ hogy mennyi idős az autó)


Durván egy 100.000Ft/év, de ebben nincs CASCO, műszaki vizsga, esetleges javítások stb..

2015. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!