Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerelmes vagyok a Volkswagen...

Szerelmes vagyok a Volkswagen golf gti-be ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok ugy elmenni az útcán hogy ne nézzem meg eszt az autót lehet hülye vagyok de ha látok egy ilyet szürke fekete akkor megőrűlök annyira hogy már januárban kezedem a jogsit és meg is vesszük remélem nem érdekelne ha használt vagy vmi de nekem akkor is kell.

igaz a keret nagyon kicsi rá :(


2008. aug. 22. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj sok kicsi sokra megy az biztos ha megveszitek nem fogsz csalódni benne:)VW4Ever
2008. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszy:):) de aszt még hozzá kell tennem hogy 17 éves lány vagyok:D:D köszy hogy irtál
2008. aug. 22. 09:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha viszonozza a szerelmedet, akkor nem baj :))
2008. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De azért írni tanulj meg előtte, máskülönben nem szeretnék összetalálkozni veled az utcán. Nem lehet jó sofőr az, aki még az EZT szót sem tudja leírni.
2008. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
húzzál már :S:S pff...
2008. okt. 31. 17:18
 6/19 A kérdező kommentje:
TE MEG OLVASNI TANULJ MEG "NEM LEHETSZ JÓ SOFÖR " MÉG NEM IS TETTEM LE A JOGSIT ..ISTENEM ENNYI HÜLYE EMBERT
2008. okt. 31. 17:20
 7/19 anonim ***** válasza:

Édes, tanulj meg te olvasni. Ha te abból a mondatból azt olvastad ki, hogy én úgy vettem, hogy neked már jogsid van, akkor tényleg jó sok hülye ember szaladgál, köztük te is.

Pápá

2008. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen értelek de én nem vagyok soför ....Érted?
2008. nov. 6. 17:33
 9/19 A kérdező kommentje:
MAGYARUL NEM LEHETEK JÓ SOFÖR HA MÉG EZT A SZÓT SEM TUDOM LEIRNI eszt irtad
2008. nov. 6. 17:34
 10/19 anonim ***** válasza:

Hogy te mennyire szőke vagy ÚRISTEN! Azt mondtam, hogy nem lehet az az ember jó sofőr, aki még írni sem tud. Felfogod végre? Ha még ezt se érted, akkor a vezetéssel sem FOGSZ tisztában lenni.

Úristen... ezért hiszik a női vezetőkre, hogy bénák, mert ennyi picsa szaladgál az utakon apuci kocsijával...

2008. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!