Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 hónapja vettem egy vw golf6...

Leander0101 kérdése:

3 hónapja vettem egy vw golf6 1.6cr tdi autót semmi gondom nem volt idáig vele de mostanában egyre többször kigyullad a részecske szűrő jelzés az autóban 170000 km van és megyek vele autópályán is mit tegyek hogy megússzam a cserét?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen még nem volt, de én kezdetektől omv alpesivel járok..a kutas haver mondta, hogy a gázolaj minősége nagyon sokat számít. ez most vagy igaz, vagy nem, én mindenesetre nem tankolok mást.

Az autótípus nagyon jó, szerintem csak a gázolaj körül kell keresgélni. esetleg adalék?

2015. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehetett tankoltam ausztriában bp ultimate dieselt és megszűnt a probléma az érdekes az hogy mielőtt kigyulladt a kijelző ill. füstölt az autó omw maxx motion dieselt tankoltam magyarországon általában auszba tankolok de ott még szerintem a sima diesel is külömb mint nálunk a prémium
2015. febr. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!