Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak a Ford...

Mennyire megbízhatóak a Ford (2008-2011) Powershift és hagyományos automata váltói?

Figyelt kérdés
Kérném hogy olyan írjon akinek van tapasztalata a hagyományos automata, vagy a powershift váltókról, mindkettő érdekel, közelgő autóvásárlás miatt.

2015. febr. 10. 09:22
 1/3 vatafak ***** válasza:
ugyanezt a kört futottam mostanában, minden fórum szerint a powershift egy nagyon jó váltó míg a másik felejtős,a mondeónál a 2.2-es dízelhez nem jár csak a 2L-eshez de azt a motort ugyanúgy dicsérik
2015. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt én is hallottam hogy a Poweshift jó, de olvastam olyat is hogy ha tönkremegy akkor min 1 millió, (ez kicsit elrettent,az nekem nagyon sok) míg a hagyományos automata ha tönkremegy 150-300.000, az se kevés, de azért az kifizethető.

2015. febr. 10. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:

miért hiszik az emberek, hogy az automata váltók olyan tönkremenősek?

A családban húsz éve csak hagyományos automaták vannak, még soha nem volt probléma velük.

A titok nyitja: el kell olvasni a kocsihoz adott gépkönyvet, és azt betartani.

Például volt olyan járgányom, amiben a gépkönyv szerint nem kell váltóolajat cserélni a gk élettartama alatt. Eladtam ezt a kocsit, a vevő azonnal olajat cserélt a váltóban, mert olyan hülyeséget még nem hallott, hogy nem kell cserélni...persze a gépkönyvet nem olvasta el.


...aztán jött, hogy letérdelt a váltó. a szervízből elhajtották.

2015. febr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!