Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi érvényes okmányokkal...

Külföldi érvényes okmányokkal (műszakis, biztosítással) rendelkező motokerékpár adás-vételi szerződésnek mi a menete itthon?

Figyelt kérdés

szóval. Szeretnék vásárolni egy román állaporlgártól egy motortkerékpárt ami román papírokkal rendelkezik(érvényes műszaki ,biztosítás,forgalmi törzskönyvel.stb)Persze az Ő nevén van a motor minden porcikája!

elsőnek mit kell neki tennie ,hogy Én ezt megtudjam vásárolni tőle ,de úgy ,hogy Én később azt itthon forgalomba tudjam helyezni?(állítólag neki elsőnek haza kell küldenie forgalmit,rendszámot és ki kell vonatni forgalomból, aztán kap erről papírt amit majd nekem kell átadni és addig ?Ezzel egyetemben nem csinálhatunk adás-vételit addig amíg kinem vonatta romániában ?

kérlék titeket segítsetek ,mert nem tudom ennek a menetét!Ha valaki aki ért hozzá ,és lépésről ,lépésre ,leírná nekem ezt?



#külföld #szerződés #itthon #motorkerékpár adásvételi
2015. febr. 11. 13:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!