Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó önindító hiba?

Robogó önindító hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Na a helyzet a következő. Voltaképpen adott egy 4 ütemű kínai robogó. Az a probléma hogy tavaly új akkumulátor került bele így megszűnt az önindító hibám De csak egy kis ideig. Az a helyzet hogy a fékkar meghúzása után lehet önindítózni. Ez elromlott tavaly leszereltem az első műanyag burkolatot majd megláttam hogy a csatlakozók szét vannak csúszva vissza összedugtostam jól ez 2-2 vezeték volt ,a 2 db fékkarból ez a 2 pár vezeték csatlakozott egy pár ugyanolyan színű vezetékhez. (Sárga és benne szürke csík illetve egy fekete vezeték.) Egy ideig ment majd most semmi. Akár mit csinálok a féklampan nem világit és az önindítóm sem teker. Önindító jó mivel kipróbáltam külön aksiról és tekert. Szóval röviden tömören az van hogy ha fékezek nem világit a féklámpám és a benzin szintjelző is ekkor lemegy nullara és a duda is halkan kezd szólni ha közben mondjuk dudálok. voltaképpen mivel az önindító a fékkar meghúzása után indul úgy most önindítózni sem tudok. Kérdésem az volna hogy most akkor esetleg valahol zárlatos lehet valami relé vagy vezeték vagy a kapcsoló a rossz? Illetve mi lehet a hiba? Elnézést a hosszú szövegért.

2015. febr. 16. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

1. nézd végig a biztosítékokat

2. a fékkarnál zárlat lehet, vagy a kapcsolóban vagy egy vezeték sérülésnél, ezt műszerrel ki tudod mérni, általában a földvezeték hibája okoz ilyen jelenséget

2015. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából én is hasonló gondal küzdök.Ahogy ráadom az aksi sarukat a pirosnál a bizti kiold.Ha direkktre teszem,nagyon forrósodik,vajon az önindító fingott ki?
2016. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!