Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros ruhát ajánlotok?

Milyen motoros ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés
A közeljövőben tervezek venni egy Z800-ast, de nem igazán vagyok képben a ruhákkal. Van-e esetleg valami márka, ami nagyon jó? esetleg tudtok egy-két jó üzletet mondani?

2015. febr. 16. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

kelomotor.hu


rmcmotor.hu


bembomotor.hu

2015. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arlen Ness, Alpinestars, Dainese, Scott


[link]

2015. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul közelíted meg a kérdést. A márka másodlagos. Persze, vannak nagy gyártók és azok jó minőségű cuccokat gyártanak - de nem márka alapján kell választanod.

Első körben, hogy mit akarsz:


Van kordúra gúnya és a bőrcucc.

A kordúra előnye, hogyha túrázós vagy akkor kevésbé fogsz belesülni nyáron és hűvösebb időben is komfortosabb, mint a bőr. Cserébe - ha esetleg megtörténik az a disznóság - ha perecelsz akkor nagy valószínűséggel el fog szakadni és vehetsz másikat.


A bőr cucc az tartósabb, nekem régebbi bőrruhám ( Berik ) 3 perecet is kibírt és szinte karcolás nélkül úsztam meg - a motor picit megsínylette.


Megjegyzés: Bár azt jó ha tudod, hogy országúti perecnél a szalagkorláttól vagy az útszéli fától a bőrcucc sem véd. Perecelni szigorúan csak pályán szabad! Főtúton nem érdemes kockáztatni ( persze ott is megtörténhet sajna a bukás )


Szóval ha pályázós álmokat is dédelgetsz akkor a bőrcucc a jobb választás, másegyébként szerintem praktikusabb a kordúra.


Ha fanatikus pályázó vagy, akkor érdemes egyrészes cuccban gondolkodnod -bőrben.


Egyébiránt amikor ruhát veszel akkor a legfontosabb, hogy a protektorok megfelelően illeszkedjenek az ízületeidnél. Azt pedig szerintem egy laikus meg tudja állapítani, hogy egy drágább ( >200e Ft ) ruha mennyivel jobb mint egy olcsóbb felszerelés.


Utálok ruhát vásárolni, de a motoroscuccnál érdemes rászánni az időt, hogy végigpróbáld a dolgokat. Én régebben a SuperZone-ban vettem a ruhámat, szimpatikus segítőkész eladók voltak és volt egy motor is amire felülhettem, hogy milyen az amikor motoron ülsz a cuccban. ( Ugyanis a bőrcucc az kényelmetlen ha ácsorogsz benne, fel kell ülnöd egy motorra, hogy lásd és érezd, hogy illeszkedik hozzád )


Volt/van Wintexem, Berik és Dainese ruhám. Mindegyikkel meg voltam elégedve.

2015. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* Főtúton - az Főt(t) út....Országutat akartam írni :)
2015. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Puma egyrészes ruhám van (408 000 ft), szerintem nagyon jó, legalábbis nekem tökéletes.
2015. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha egyedi ruhát szeretnél, akkor itt keresd a Plus Racing termékeket! [link] A honlapon található Plus Racing bőr és kordura motoros ruhák egyedi színekben rendelhetők, felár nélkül. Egyedi méretet is lehet kérni +10% felárért. Az ott dolgozók készséggel segítenek. Kifutó modelljeik is vannak amire 20-40% kedvezmény van.
2015. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!