Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha WR 125X vs Suzuki...

Yamaha WR 125X vs Suzuki DR125 SM?

Figyelt kérdés
Melyik a kettő közül? Esetleg milyen hasonló motorok vannak?
2015. febr. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem ezeket de arra jutottam, hogy a Yamaha talán jobb viszont drágább, míg a Suzuki olcsóbb de teljesítményben nem olyan jó talán...

Itt van egy link:

[link]

Itt is írják: "A 125-ös WR szupermotó japán "versenytársai" nem nagyon jelentenek veszélyt rá, ami a technikai színvonalat illeti. A Suzuki DR125SM külsejét és műszaki paramétereit tekintve sem közelíti meg a WR-t (és kb. csak százezerrel olcsóbb a Yamahánál), bár léghűtéses, injektoros blokkja 13,6 lóerőt tud, ami például több, mint az XT125-ösök teljesítménye."


Attól függ mennyi pénzed van rá, de ha van akkor én a Yamahát választanám bár egy szakit megkérdeznék előtte...


Amúgy újonnan vennéd?

2015. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kinézetre is a Yamaha tetszik jobban...


Sajna egyenlőre még nincs egyikre sem pénzem, tehát még gondolkodhatok :-)

2015. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Újonnan semmiképp hiszen nagyon drága. Mindenképp használtat bár még így is minimum 500 ezer de inkább több sajnos:((

2015. márc. 1. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül melyiket válaszottad vagy mi lett? :)
2019. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!