Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy '96os 1.7tds (Isuzu...

Egy '96os 1.7tds (Isuzu motoros) f astra-m van és nem működik a fordulatszámmérőm, a generátor most lett felújítva, összefüggésben lehet a kettő?

Figyelt kérdés
Egy '96os 1.7tds (Isuzu motoros) f astra-m van és most volt egy kis generátor problémám. Felújították, majd visszaszerelés után a fordulatszámmérőm megbolondult. Korábban is volt esős időben, hogy leesett 550es fordulatra és egy darabig ott is maradt, majd visszaugrott az éppen akkor aktuális fordulatszámra. Most viszont beindítás után ugrált össze-vissza, majd leesett 0ra és már meg sem mozdul. Van valakinek ötlete, hogy a generátorral lehet a gond, vagy valami más, esetleg a műszercsoport, valami kontakthiba?

2015. márc. 26. 06:49
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
Generátor lesz a ludas.
2015. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is a generátorról veszi a fordulatszám jelet. Nézd meg a csatlakozókat a generátornál. Ha nem találsz kábelproblémát akkor menj vissza a szerelőhöz, hogy rosszul szerelték vissza
2015. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam sajnos... Köszönöm szépen! :-)
2015. márc. 26. 08:06
 4/4 anonim válasza:
Generátorra van kötve . Mikor belemntünk nagyobb víztócsákba akkor nem működött egy pillanatra lement és nem kapott áramot mert ugye vízet ért a generátor
2015. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!