Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mentesség a regisztrációs adó...

Mentesség a regisztrációs adó alól? Külföldi autó fenntartása?

Figyelt kérdés
Van lehetőség arra, hogy egy Ausztriában vásárolt, osztrák rendszámú autót Magyarországon használjak de hazai regisztráció nélkül, azaz osztrák rendszámmal és ezzel gondolom ottani vizsgáztatással és adózással, kinti állampolgárság és lakhely nélkül?

2015. márc. 31. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, okirathamisítás címszó alatt.
2015. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajna nincs lehetőséged rá, mivel ahhoz, hogy itt Mo-n. külföldi rendszámú gépjárművet használj, ahhoz az kell, hogy :

1: neveden legyen ( a külföldi forgalmi engedély a nevedre szóljon) - ehhez ha jól tudom kell kinti lakcím is ! + érvényes műszaki

2: egy évben " többet legyél kint, mint itt" - ellenőrizhetetlen :-) .

Más részről: Ausztriában szerintem magasabb a biztosítás + műszaki + egyéb ktg. mint itthon !

2015. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
haver kinn él. azt tudom, hogy haza hozza az autót szervízbe, mert ott minden horribilis, pedig igen jól keres, de amit mondott: amit itthon 50.000 ért csináltak meg, kinn 100-120
2015. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!