Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol magánszemélyek hirdetik az eladni kívánt gépjárművüket?

Figyelt kérdés
Amit találtam az tele volt kereskedőkkel...és ugyebár nem sok jót hallani róluk...
2010. febr. 18. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

www.autobazar.hu

www.expressz.hu

www.hasznaltauto.hu

2010. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem olyan oldal nincs ahol KIZÁRÓLAG magánszemélyek hirdetnek. Ezek a legtöbb hidetést tartalmazó oldalak, biztos találsz olyat, amilyet keresel, akár magánszemélytől is.
2010. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ún. nepper is magányszemély. Rárepül az olcsó ajánlatra, megveszi előled, kipucolja, visszatekeri, drágán meghirdeti. Szerintem ez sokkal rosszabb, mint a kereskedő, aki telephelyen tárolja, bármikor megmutatja, segít elintézni a papírokat. Tehát elvileg ad is valamit a magasabb árért cserébe. (Aztán ezek között is vannak persze kóklerek, az más kérdés.)


Én nem sűrűn váltok autót, így is már az 5. van, vegyesek a tapasztalataim.

2010. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az első kocsinkat magánszemélytől vettük. Nem volt benne sok köszönet, azóta egy vagyont költöttünk rá, csomó minden szar volt benne, és valami mindig elromlik most is. (Lada samara, 1990-es, 16 évesen vettük, a családban többeknek volt ilyenje, mindenki agyondícsérte a Samarát, ezért vállaltuk be. Szóval ez lutri, hogy milyet példányt fogsz ki.)


Tavasszal akarunk venni egy 5-6 éveset fix törlesztős hitelre kereskedésből, meglátjuk, hogy az milyen lesz majd.

2010. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha hülye vagy akkor simán átvág egy magánszemély is elhiheted. ha nincs rátermettséged az üzlethez akkor kérj meg valakit akiben megbízol hogy segítsen neked.
2010. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kizárólag magánszemélyekből nem élne meg egyik hirdetési felület sem :)
2010. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vatera.hu
2010. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Van autóm, így némi tapasztalatom is, csak a kereskedésekben kételkedtem. De biztos ami biztos, viszem a szerelő barátomat, ha arra kerül a sor.

Köszi mindenkinek a válaszokat, és akinek van valami infója még az írjon ;)

2010. febr. 19. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

13:17 vagyok

mindenféleképpen vidd a barátod benne megbízol, alapból két ember többet lát. és ne csak a kereskedőkben ne bízz meg hanem senkiben akármilyen ember is az ránézésre. nap mint nap kötök üzleteket, és hidd el van olyan ember aki kb írni olvasni nem tud de pénzzel átbaszni szinte lehetetlen. ilyenekkel lehet megszívni ha nem vagy dörzsölt mert ránézésre full idióta közbe meg ravasz mint a dög:)

2010. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huhh köszi a segítséged, mindenféleképpen megfogadom a tanácsodat!
2010. febr. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!