Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 186cm vagyok 66kg cross...

Bartam kérdése:

186cm vagyok 66kg cross motort szeretnék venni 250 köbcentiset? Néztem suzuki rmz mrg honda crf-t. Korában 125-quadot gyepáltam. Váltással nincs problémám. Kifejezetten 4t szeretnék meghallgatok mindent!

Figyelt kérdés
Meghalkatok más fajta crosst is amit ajánlani tudtok.

#Croos motor
2015. ápr. 2. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés?
2015. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Honda nagyon jó választás, de igazából az összes japán nagyon jó. Gondolom azt tudod, hogy egy 250-es 4T egy 125-ös 2T-nek felel meg, de ez már mindenre elég. De azt ugye tudod, hogyha generálozni kell a motort, akkor az nagyon de nagyon drága lesz.
2015. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne motort vegyél hanem kaját...
2015. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4T-t könnyebb kezelni, viszont drágább dolog, bonyolultabb, otthon nem tudod szervízelni. 2T-vel viszonylag nehezebb bánni, de ha ráérzel, utánna királyabb mint a 4T, olcsóbban fenntudod tartani, otthon ha van szerszámod meg egy kis hozzáértésed akkor egy nap alatt rendbve vágod. Ha csak hobbi szinten akarod nyomni, akkor szerintem nézegess kétüteműt a fentebb írt dolgok miatt, de ha mindenképp ragaszkodsz a 4T-hez, akkor legyél tisztába az árakkal is, mert utólag pofára nagyon szar dolog.
2015. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!