Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha autót akarok átíratni más...

Vazz kérdése:

Ha autót akarok átíratni más nevére akkor kötelező az eredetiség vizsgálat vagy azt ki lehet hagyni? Az átírastásnak mi a pontos menete? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A neten 19 milló 825 helyen megtalálod. Megkeressem helyetted?
2015. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az autót a vevő szokta a nevére íratni, ahhoz pedig kell az eredetiség vizsgálat.

Ha te akarod más nevére íratni, akkor gondolom egy üzembentartó bejegyzést szeretnél, ahhoz meg nem kell az eredetiség vizsgálat.

2015. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy jelenleg külföldön vagyok és az autom nem jó, haza kell költöznöm mert...! Az új bérlővel megbeszéltem h itt hagyom neki a kocsit és megvenné! Mivel haza vinni nem lehet az autót ezért kérdezem hogy ha csak a forgalmit haza viszem és átíratom az ő nevére az autót akkor ahhoz kell-e az eredet vizsga! vagy hogy tudom elintézni autó nélkül?
2015. ápr. 7. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!