Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Óraátállítás 2004-es Ignisen?

Óraátállítás 2004-es Ignisen?

Figyelt kérdés
már 18 percet siet és nem találok infót, hogy hogyan állítsam át
2015. ápr. 6. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, az Ignisen a műszerfal tetején trónol a Szent Japán Kvarcóra. A bal oldalon egy, a jobbon két kis gomb van. Fogsz egy ceruzát (mással nem tudod megnyomni őket) és a jobb alsót nyomod, ez előrefelé lépteti a perceket. Az órákat a jobb felső pörgeti.
2015. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi reggel megnézem, habár én valami a rádió mellett lévő gombokra emlékszem, hogy állítottam valamikor
2015. ápr. 6. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Bekapcsolod a rádiót

2. Megnyomod a Clock gombot

3. Nyíl gombokkal beállítod az órás és időt

4. Megnyomod a Clock gombot

5. kikapcsolod a rádiót

2015. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, az előzőhöz: A Clock ugyanaz, mint a Mode, csak nyomva kell tartani egy picit.
2015. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem is találtam semmi gombot a kijelző mellett és én is valami hosszú gombnyomásra emlékeztem :)
2015. ápr. 8. 06:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen, nekem is Ignisem van, s én is el szoktam felejteni.

A gombok szerintem a 2003 előttiben lehetnek, vagy az alapmodellben. Rémlik, hogy van ilyen.

2015. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Túl vagyok rajta :)
2015. ápr. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!