Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CITROEN XANTIA, vagy OPEL...

CITROEN XANTIA, vagy OPEL OMEGA megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Tippek, tapasztalatok, történetek is érdekelnek. Mindkettő 1997-es évjárat, ugyanannyi km, ugyanolyan állapot.

#Opel #Citroën #használtautó vásárlás #gépjármű összehasonlítás
2015. ápr. 8. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Benzines mindkettő:

Opel Omega B 2.0 16V CD

Citroen Xantia 1.8 16V SX

2015. ápr. 8. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Omega A van, kiválló kis járgány elfogult vagyok úgy, hogy Omega.
2015. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A xantia egy remek választás ha olyan autót keresel, aminek állítható a magassága, alig érezni pl. a bukkanókat(ha rendesen karban van tartva), nagyon tágas, nem eszi az olajat és nem kell bele szervóolaj, fékolaj és hidraulikaolaj(ez utóbbi már nem sok mindenbe kell.Amúgy a dízeles verziója jobban megéri bizonyos esetekben.
2018. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhu, de régi válszom volt ez. Még mindig megy az Omega jövő honapba lesz 24 éves és 15 éve van meg, azóta 2 éve vezetem is. Xantián is gondolkodtam, de deága a hidropneumatikus gömbcucc és azt a magyar autak megeszik 2 év alatt.
2018. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!