Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi márkás vagy fiatalabb...

Régebbi márkás vagy fiatalabb "márkátlan"?

Figyelt kérdés
Ti milyen kocsit vennétek? Egy idősödő német autót (BMW, VW, Audi +15 éves) vagy egy fiatalabb, de nem annyira "márkás" autót (Chevrolet 10 éves)?
2015. ápr. 13. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Na megint kezded a viszály szítását? Nagyon jól tudod, hogy ebből is csak veszekedés lesz itt.


A Checrolet neked nem márkás? A Corvette-ről, Camaro-ról hallottál-é?

Majd ha értessz az autókhoz, akkor tégy fel ilyen kérdéseket.

2015. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elírtam, Chevrolet
2015. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Inkább japán. 2005-ös Swiftet vennék 1.5 motorral, de ha lenne pénzem, akkor inkább 1.6 Sport változatot egész jó felszereltséggel. Nem rossz autó a Chevrolet, csak sokat eszik és az alkatrész ellátottság nem a legjobv.
2015. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nálunk kapható "Chevrolet"-re gondolt, ami Daewoo. Na olyat biztos nem vennék használtan. De BMW-t meg Audit sem, mert a gatyád rámegy egy 15 éves prémiumautóra. Maradj a földön.
2015. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__675..


Egymillióféleképpen is meg lehet fogalmazni a kérdést, a válasz ugyanaz

2015. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Azért az európai Chevrolet köszönő viszonyban sincs, az amerikai Corvette-l meg Camaro-val.


Akkor már inkább én is a Suzuki-t választanám.

2015. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vennék egy kis dizel nem csajozóst és amit megspóroltam az uzemanyagon azt elkolteném csajozásra.
2015. ápr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!