Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag szeretnék beépíttetni...

Utólag szeretnék beépíttetni a kocsiba klímát autóba miből áll egy klíma?

Figyelt kérdés
nem igazán tudom annyit tudok van klima hűtő,klíma kompresszor, és így ennyi ?!! egy komplett klíma autóba miből áll??
2015. ápr. 20. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
persze!ez "csak" ennyi!egy klímahűtő,meg egy kompresszor azt jó napot...........atya világ,ezt a klímás ambíciódat gyorsan felejtsd el!!!
2015. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
huh nehéz lesz.... azt írtam le amit tudok hogy van egy klímába.... tehát tudom hogy kell egy kompresszor meg egy hűtő és ezen kívűl még mi kell ??!!!!
2015. ápr. 20. 20:59
 3/8 anonim válasza:

Utólag klímát szerelni az autóba elég macerás...

Felejtsd el!

2015. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz beépíteni egyáltalán, ha van az autódból gyárilag klímás verzió. Akkor valószínűleg (nem biztos) megvan az összes felfogató, hely, tűzfalon furat, stb hogy egy gyári klímát be lehessen szerelni. Ilyenkor vehetsz egy ugyanolyan autóból származó bontott klímát és megpróbálhatod beszerelni. De még ekkor is jó nagy szívásokba lehet belefutni, lehet, hogy egy csomó kapcsolódó alkatrészt is ki kell cserélni. Szóval egyszerűbb, ha eladod és veszel egy klímásat.
2015. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
macerás, drága, nem éri meg.
2015. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagy gyuri ***** válasza:
Autó típus?
2015. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, egyébként vw polo 3-ról lenne szó 97-es ebből van klímás is, egyébként beépítéssel sima szerelőt kell keressek ?? vagy olyat aki erre specializálódott ?
2015. ápr. 21. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegy kit keresel,mert akinek van egy kis esze,nem fogja elvállalni neked!
2015. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!