Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe lenne ez a kis "tuning"?

Kisvuk29 kérdése:

Mennyibe lenne ez a kis "tuning"?

Figyelt kérdés

Elkezdtem össze szedni hogy ha meg lesz rá a pénzalap a lepusztult munkás swiftet miként akarom fiatalos autóvá változtatni :)

Kérlek titeket hogy ne jöjjetek a fikázásával mert én szeretem ezt a kisautót és meg akarom becsülni a felnövekvő generációnak (értsd amíg lehet használom akár egyszer a gyermekem is :D)

Na tehát ő az alany (tudom nem szép de nem is a külseje miatt "szerettem bele" ingyen jött és keveset futott)

[link]

Ha csúnya is de zöld de én nem vagyok híve a metal,gyöngyház és egyéb csillogó dolgoknak

Nekem ez tetszik nagyon (a kocsi csak illusztráció :D )

[link]

Ez jobban szemlélteti:

[link]

Tehát ilyen matt festés suzukin nem a megszokott metal fény

Lehet bátor de én egyedi autót szeretnék ami nem jön minden sarkon szemben :D

Emellé 1 szett (tehát 5 mert ugye pótkerék) alufelni

Nem a legdrágább de igényes 14-es felni

És egy ilyen matrica a motorházra

[link]

[link]

Szerintetek mennyire lenne drága egy ilyen kezdő pakk?

Mert valami olyan kéne ami egyedi

Meg az autónak is kéne kis törődés mert rá járt a rúd :(

Mivel ingyen jön csak névre kell írni (meg van kis javítandó az alján jobban merek költekezésre gondolni mintha 300 lenne maga az autó

Tudom érdekesnek hat de a célnak mindenképpen megfelel szerintem

A lényeg hogy üssön és ne az jöjjön le róla hogy ez is csak egy hülyegyerek

Az igényesség és a "kevesebb néha több" elv fontosabb



2015. ápr. 23. 22:28
1 2 3
 1/24 jackson666 ***** válasza:
Kb 3-400 ezer
2015. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Én olyan 500 körül számoltam akkor nem is rossz

a festés végülis a leghúzósabb a felni kevésbé a matrica meg már semmi :D

2015. ápr. 23. 22:41
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ebből max valami hülye gyerek racerboy autó fog csak kisülni.
2015. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Fejtsd ki miért kérlek

Nem akarok semmit rá csak egy egységes színt és papucsokat

A matrica is az egység megtörésére lenne

Nem akarok sport kipufogót meg spoilert :D

2015. ápr. 24. 06:29
 5/24 anonim ***** válasza:

Alapból az a gond, hogy ha tuning autót akarsz akkor elkerülhetetlen néminemű ültetés. Különben fényezheted, matricázhatod, de a virsli gumi és a nagy hasmagasság miatt nem fog jól kinézni.

A másik, hogy tuningolni csak akkor állunk neki, ha műszakilag kifogástalan az autó. Tehát rendbe kell tenni az alapot technikailag. Ezt te láthatod csak, hogy mit kell megcsinálni rajta, de ha van rohadás, horpadás stb a lemezmunka is 10.000+ elemenként. A fényezésre azt gondolná az ember, hogy olcsóbb ha matt, de nem, ott nagyon elüt ha igénytelenül van megcsinálva. Szóval a telifényre magában szerintem számolj 300.000et. Felni szetteket nézhetsz a neten, 15"-t tennék rá, azoknak nem vészes az ára, de ha már igényes akarsz lenni, nyilván azt is festeni, fényezni kell, plusz egy garnitúra gumi, az sem áll meg a végén 100.000 alatt (csavarok, kerékőr, tehermentesítő, stbstb) Egy holt gyenge autóra ez a matrica röhejes, szerintem.

Ültetés, futóműszilentekkel, állítással stb, szintén nagyságrendileg 100.000 ha normálisat akarsz

2015. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Beviz Elek ***** válasza:

Szegény ember vízzel főz, a helyedben vennék Suzukiról egy 15-ös szettet. Ültetés sem kell új, néha látni használtat olcsón.

Feltételezzük hogy a kasztni nincs szétrohadva ès jó kézügyességgel rendelkezel. Veszel gittet, smirgli papírt (ugye több fèlét), eltünteted az ajtórányitásokat és egyéb felületi hibákat, végül lefóliázod ilyen matt zöldre.

Ha otthon csinálod magadnak, a hibák eltüntetése és a fóliázás kijön 100ból.

2015. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Azért azt megnézem, ahogy valaki otthon lefóliáz egy egész kocsit úgy, hogy nem lesz se hólyagos, se gyűrött.
2015. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ennél a kérdésnél megint álmodik a nyomor.....de legyen igényes,meg a kevesebb néha több blabla.........ezután a 2 kijelentés után nem tudom értelmezni a fent leírtakat,főleg a 14-es felnikkel meg matricával..........de ha mégis megcsinálod,szólja ha kész vagy,had röhögjelek arcon.....
2015. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 dirtboy ***** válasza:
64%

off


ha jól emlékszem még nagyon fiatal vagy 20év alatti.

ezt a sok 100ezres kiadást amiből később nem tudsz vissza nyerni egy forintot sem úgy megfogod később bánni hogy csak na.

pár év múlva mikor már haverjaidnak lesz jó autójuk,kényelmes,jól felszerelt,nem régi stb stb akkor döbbensz majd rá hogy fényezés,matrica ide vagy oda egy régi rossz swifted van amibe bele ölted a pénzed ahelyett hogy gyűjtöttel volna egy jobb autóra mint ők.

idővel változik az értékrended majd hiába is hihetetlen ez most.

2015. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Cseréld ki az indexbúrát sárgáról sima átlátszóra (amilyennel a 2000-2003-as Swifteket szerelték). Párezer forint és sokat dob a kocsi kinézetén. Emellett a festett féknyereg és fékdob is pofás, ami szintén nem túl drága. Ültetni hülyeség.

A matt festés szerintem kifejezetten rosszul állna ennek a kocsinak, de ez a te autód, a lényeg, hogy neked tetszen.

Viszont valóban nem ártana megbizonyosodni arról, hogy nincsenek-e a kocsin fontosabb költeni valók, pl. rozsdás küszöb/kipu, kattogó féltengely csukló, olajfolyás, kopott fékek, futómű állapota, összes folyadék és szűrő stb.

Mindig a műszaki dolgok legyenek az elsődlegesek, főleg ha (mint mondtad) hosszútávon akarsz vele kezdeni valamit. A maradék pedig mehet a külsőségekre.

2015. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!