Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ennyire nehéz beállíta...

Tényleg ennyire nehéz beállítani a futóművet, vagy csak én szopom be folyamatosan?

Figyelt kérdés

'13-ban elvittem beállíttatni a futóművet, mert egyenes haladásnál jobbra állt a kormány kb. 5-6 fokot. Állítás után 2-3-ra javult a helyzet. Mondom le van sz#rva majd jövőre.


'14-ben elvittem egy másik helyre, de még így is maradt bent 2-3 fok.


'15-ben, most egy 3. helyen próbálkoztam, most balra áll 1-2 fokot.


A kocsi nem volt törve, mindenhol lézeres állítót használtak, egy alap lóf&sz kocsiról van szó McPerson futóművel. Összekötők, szilentek újak!


2015. ápr. 28. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem állították állítás előtt pontosan középre a kormányt. A kormánykerék rögzítőt nem tudják berakni ha benne ülnek, az autó mellől oldalról meg nem feltétlenül látja hogy pontosan középen van-e. Ha nem trehán, nemtörődöm ember állítaná, akkor persze be lehetne lőni középre. Adj az embernek aki csinálja egy kétezrest az alap áron kívül, és tedd hozzá hogy -"középen álljon a kormány, légyszi"
2015. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindegyiknek elmondtam, hogy középen álljon. Az első 2-nél bent volt a rögzítő is. A 3. esetben egy ember folyamatosan bent ült.

Mind a 3 alkalommal megmutattam előre, hogy mi legyen a közép.

2015. ápr. 28. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor balfaxok voltak :D
2015. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Futómű állításkor nem túl szerencsés a kormányrögzítő használata, mert akkor a többi adat (csapdőlés, csapterpesztés)nem mérhető. Ha beállította az összetartást, utána "illik" megnézni, hogy a kormányközép rendben van-e. Amennyiben az érték már jó, de a kormány nem áll középen, még két lehetőség van. Vagy a két szélső gömbfejjel lehet variál(egyforma arányban eltolni v.melyik oldalra), vagy a kormánykereket teszi arrébb/ha lehet/

Az meg külön szép lehetett, hogy egy 80-90 kilós fazon ücsörgött a kocsiban futómű állítás közben. /terhelés??/ :(

2015. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!