Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51b-re ha veszek első...

Simson S51b-re ha veszek első lánckereket kisebbet vagy nagyobbat vegyek hogy jobb legyen a teljesítménye? Most 15-s van rajta.

Figyelt kérdés
És milyen légszűrőt vegyek? Mivel kivágom az oldaldekbinől 1 darabot néztem én is googleba és úgy akarom megcsinálni,még valami teljesítménynövelés? hengert késöbb furatok!!

2015. máj. 17. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha távokat mész vele,feltehetsz 17-est is,de ha csak a faluban csapatod,akkor elég a 15 -ös,azzal tűrhetően gyorsul.
2015. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És még valami teljesítménynövelés? Esetleg még valami? Igen faluba megyek vele :D Légszűrőt vegyek rá? gondoltam h veszek,te milyen szint adnál festésre? most épp kopott piros... :D
2015. máj. 17. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
ha már ennyire tuningolni akarsz,azért ilyen ALAP!!!! dolgokkal nem ártana tisztában lenni,hogy ha lecseréled a kihajtásnál a fogaskereket azzal NEM növelsz teljesítményt!!!!!azzal csak az áttételt változtatod meg,amitől vagy jobban gyorsul de kisebb a végsebesség,vagy rosszabul gyorsul de nagyobb a végsebesség!
2015. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!