Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan rossz választás...

Tényleg olyan rossz választás újonnan egy Dacia Sandero? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Pár ismerősömet megkérdeztem, akik úgyaahogy konyitanak az autókhoz. Ők azt mondták, soha ne vegyek se Logan-t, se semmit tőlük mert nem jó autók.

Értem én, hogy nem jó, de mikor kérdeztem hogy miért nem, nem válaszoltak semmit.

Nekem történetesen nagyon tetszenek, kényelmes őket vezetni is (vezettem már vadiújat, erősen használtat is), viszont ami negativumot mondhatok én róluk, az az hogy könnyen behorpad, szerintem nem véd túlzottan jó (karosszériájáról beszélek). Viszont megjegyzem azt is, hogy autóvásárlás esetén nem azért vesszük meg hogy törjük is azonnal szana szét, nem?!


Viszont nyitott vagyok a további negativumaira is ! :)


Mégegyszer : Dacia Sandero újonnan !!!



2015. máj. 18. 15:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

Közlekedni tökéletesen megfelel a Sandero. Belefér négy ember meg a csomagok, eljut A-ból B-be, közben nem zabálja le a fejedet.

Sajnos villantani, autópálya belső sávjában erőt demonstrálni, csajozni, teszkóparkolóba' driftelni, piros lámpánál 20 méteres gumicsíkot húzni nem lehet vele. Ráadásul nem német márka terméke és soha nem gyártották TDI-motorral. Ezért a hazai autós társadalom nagy része számára autóként nem értelmezhető.

2015. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%
Románrönőt?? Ha már ócsóskodunk, akkor már inkább csehvolkswagent !
2015. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
55%

Néhány fontos alkatrésze sokkal drágább, mint az alap renaulté.

A többit az 1. leírta

2015. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
Közlekedni lehet vele, de nem fogod magad jól érezni, benne. Minimalista dizájn és anyagválasztás jellemzi a belteret. Hiába no, kevés pénzből nem lehet csodát tenni.
2015. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem olyan rossz autó az. A motorválasztéka elég megbízható, elvisz A-ból B-be.


Ha meg tudsz barátkozni a full fapaddal, ami belül vár rád akkor semmi gond, ennyi pénzért új autót nem kapsz.

2015. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem a belső design-ja mindegyik modellnél tetszik, sőt, számomra (akár elhiszitek ha nem) igenis kényelmes utazást nyújt.

Barátnőm szüleinek van Sandero-ja, ők tökéletesen meg vannak vele elégedve, mióta megvan nekik az alapköltségeken túl nem haladta még meg a kocsi a kiadásokat (tehát ott nem hagyta őket sehol még, viszont vigyáznak is rá).


És ugyebár az ár számomra fontos, ebben az árban ami a Sandero-jé, más kocsit nem találok újonnan, használtan meg nem bizom az emberekben.


Mi is át lettünk verve, vagyis szüleim mikor használt kocsit vettek :)

2015. máj. 18. 18:35
 7/38 anonim ***** válasza:
45%
talán át kellett volna nézetni vásárlás előtt... de ha annyira azt szeretnéd hogy te fingj bele először egy autóba akkor vedd a dácsiát.
2015. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Tény, hogy használt autót vásárolni bizonyos fokú kockázattal jár. Ha viszont ezt minimálisra csökkented, nehezebben futsz bele egy rossz üzletbe,mint az új autónál, amit, ha kihozol a szalon kapuján, máris súlyos százezereket buktál rajta.
2015. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
32%

A sandero nem egy 20 M-ós presztizs BMW, hogy 2 millát bukik rajta a tulaj az első 10 km-en...


Nézzétek meg mennyi egy új és mennyiért futnak 2-3 évesek.. szinte 0 az áresése, túl olcsó hozzá.

2015. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
34%
Fapados, gyenge motor, trehány összeszerelés és pocsék minőség. Ezeket összevetve ha csak ez az egy autó létezne akkor buszoznék.
2015. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!