Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átjelentkezés másik autósuliba?

Djvargesz kérdése:

Átjelentkezés másik autósuliba?

Figyelt kérdés

Én a csigavérnél kezdtem el a jogosítványt 'B' kategóriában csinákni.

Kresz visga után jelentkezdtem vezetésre és a hölgy azt mondta, hogy kb. 2 hónap mulva lesz szabad autó.

A kérdésem az lenne, hogy ha átjelentkeznék másik suliba, hol ehetek biztos abban hogy rögtön kapok egy oktatót és mennyi pénz az átíratkozás?



2015. máj. 19. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Az átiratkozás többletköltséggel nem jár. A garancia pedig benned van. Te megrendelő vagy, te diktálsz. Ha nem tudnak az elvárásaidnak megfelelő szolgáltatást biztosítani, akkor keresel tovább. A kiszemelt helyen elmondod, hogy ki vagy mit akarsz. Mit végeztél eddig, miért váltasz, s mit vársz tőlük.

Ha beülsz egy étterembe, akkor sem a pincér mondja meg mit hoz ki, s mikor.

2015. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Semmi és senki nem garantálja neked, hogy egy másik iskolában hamarabban tud veled foglalkozni oktató. Legfeljebb előbb érdeklődés aztán lépés, ha van hová - a türelmetlenség amúgy nem vezet jóra.

Az iskola váltás ingyenes, és csak kérdés értelme van-e.

2015. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Minél előbb jelentkezz át egy másik suliba. A csigavér valami iszonytatóan rossz suli. 45 percesek az órák, ahol az oktatók mondva csinált okokkal folyamatosan csalnak a percekből. Mondhatni úgy is, hogy olcsó húsnak híg a leve. Ne dőlj be az áraiknak!
2015. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TChriss válasza:

Szia!

Ha ráérsz napközben vagy délután 3ig, akkor el tudod kezdeni a vezetést 2 héten belül, iskola linkje:

[link]


facebook: [link]


A mostani iskoládnak pedig 72 órán belül 3 példányos tanuló áthelyező papírt kell kiadni amiből 2db-ot te kapsz és azzal kell az új iskolához elmenni.

2015. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hülyeség hogy 45 percesek az órák, én most végeztem a KRESZ tanfolyammal és 3 órás órák vannak 1 óra 30 után 5 perc szünettel. Üllői út 488
2016. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kellene hülyézni másokat, s nem ide illő, hamis választ adni.

Ha esetedben ez a gyakorlat, az szabálytalan.

2016. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de hátha még olvassa valaki: A Csigavérnél az elméleti oktatás jó volt nekem (Szent István krt), viszont a gyakorlati katasztrófa!!! Az oktatóm kijelentette, hogy hiába fizettem be előre az első tíz órát, amíg nem fizetem ki a többit, addig sajnos egy hétre csak egy időpontot tud adni vezetésre! Pedig intenzív képzésre jelentkeztem. Plusz szintén ugyanez az oktató kijelentette, hogy nála 60 órát vezetnek az ígért 28-al szemben. Úgyhogy én most váltok.
2019. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!