Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 198centi vagyok (18éves...

198centi vagyok (18éves szóval lehet hogy még több lesz ez) Milyen sportos kocsit javasolnátok amiben kényelmesen elférek (max.30ig)? Hétvégén voltam márkakereskedősben, de sajnos a kinézett M4-es sehogysem volt megfelelő.

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ejj ez a fene álmodozás milyen veszélyes dolog :/
2015. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyu apu alárakja az M4-es BMW-t aztán ha fának csapódik a gyerek mert az 1 éves jogsijával azt hitte, hogy mindent tud amit kell egy 400 lóerős autóhoz akkor majd elgondolkodnak.
2015. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30-ig sajnos nincs olyan autó, amiben te kényelmesen elférsz. Sajnálom, gyűjtögetned kell még.
2015. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de sajnos a kinézett M4-es sehogysem volt megfelelő"


Perszepersze :)


Veled ellentetben en mar vezettem M4-et, es hidd el, egy 220 centis ember is elfer benne :)

2015. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyakorikerdesek.hu a rekordok oldala. Itt mindenki 2-3 méter magas, 20-30 cm-es a szaporítószerve, 160-200-as az IQ-ja, milliomos (vagy inkább milliárdos) családban él, stb. és akkor itt kérdezősködik, na persze, logikus.
2015. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!