Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elszeretnék adni egy Rover...

Ha elszeretnék adni egy Rover 75-öt akkor mennyi idővel hamarabb tegyem föl netre mint amikor valóban el szeretném adni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy majd a 75-ös roveremet el szerném adni jövő nyár elején és ugye tudom hogy elég sok idő eladni (az autó egyébként kitűnő állapotba van) szóval mennyivel előtte tegyem föl mondjuk már februárba?

2015. jún. 2. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha diesel és borkárpitos nem túl sok Km-el akkor 7-800-ért pár hét alatt elmegy. Minden mást 500 alatt lehet gyorsan eladni.
2015. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem idő kérdése!!!Ár,állapot,érdeklődőtől függ.Én fél évig árultam a jó állapotú Alfámat amikor jött egy érdeklődő akit tényleg érdekelt a kocsi és pénze is volt.
2015. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már most felteheted,ugyanis borítékolom,hogy a kutyának nem fog kelleni a rovered!!!és mindegy az állapot meg felszereltség meg igazából minden ugyanis ennek az autónak a célközönsége gyakorlatilag nulla,arról nem is beszélve,hogy ezt a márkát már amúgy is régen leírták!nem hiszem ,hogy bárki vágyik még egy csődbement angol autógyár termékére!!
2015. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!