Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klímaszerelőt tudtok ajánlani...

Klímaszerelőt tudtok ajánlani pesten, aki vagy este is dolgozik vagy tud adni csereautót?

Figyelt kérdés

Lényegi szempont h ne az egész kompresszort akarja cserélni, mert az nekem húzós mert 100e körüli nagyságrend az új. És valószínűleg csak a kuplung része rossz, mert ha 2000s fordulat alatt járok a kocsival akkor megy de ha főlé pörgetem akkor lekapcsol, meg ha gyorsan változtatom a fordulatot akkor is. És menet közben is van h erősebben fogja a kocsit, de van h gyengébben. Kicsit rángat is emiatt az autó..


Munka után v előtt tudnám elvinni és otthagyni csak úgy ha ad csereautót mert nem tudok máshogy közlekedni.

Vagy az is jó ha mondjuk 6 órára odamegyek és megcsinálja este addig pedig megvárom amig elkészül..


2015. jún. 3. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként 1.8tddi 1-es focusról van szó.
2015. jún. 3. 19:51
 2/3 anonim ***** válasza:

A mesében van ilyen, a valóságban nincs.

Hogy gondoltad, nincs pénzed egy kompresszr cserére, de azért csak úgy adjon egy csereautót, amiben bármikor kárt okozhatsz. Kicsit el vagy tévedve, Egy klímásnak is van magánélete, meg munkaideje. Nincs olyan hogy neked akkor is kell az autó. A vizsgáztatást és a szervizelést is meg tudtad oldani, oldd meg hogy egy napra le tudd rakni a seggedhez nőtt bádogdobozt. Ha meg munkaeszköz, akkor bérelj egy autót egy napra.

2015. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most mindegy h külön bérelek v onnan ahol javítják.. számolja bele, engem nem érdekel..
2015. jún. 4. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!