Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon még mindig...

Magyarországon még mindig megéri külföldi rendszámú autóval járni?

Figyelt kérdés

Valahányszor jönnek hozzánk a nővéremék a sógoromnak mindig külföldi rendszámú autója van,többnyire német rendszámúak, de volt már szlovák is több évig, illetve egy ideig járt lengyel ill. olasz rendszámmal is, egy régebbi képen amit küldtek nekünk azon pedig egy afrikai rendszámú autó előtt álltak ami szintén az övéké volt ,de én azt nem láttam.

Autókkal foglalkozik, de hogy még angolul sem beszél az is biztos, és Németországban egy percet sem lakott, ennek ellenére most is pl. német rendszámú Volvóval jár.


Tudom,hogy egy időben "divat" volt így adót csalni, de még most is megéri?Vagy mi oka lehet?


2015. jún. 8. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Most jobban megéri, mint bármikor. :D
2015. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha el tudod számolni akkor igen, magánemberként csak akkor ha notórius száguldozó vagy és többször is kapnál 5 nullát tartalmazó összegről kiállított csekket. Egyébként qva drága a német biztosítás, meg kijárni műszakiztatni az autót.
2015. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!