Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket vennétek? Honda...

Ti melyiket vennétek? Honda Accord 2003 vagy VW Jetta 2006, ha kb ugyanannyi az ára?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem VW Jetta V van, 2008as, 1 évesen vettem anno és csak ajánlani tudom, soha nem volt vele probléma, pedig már jóval több, mint százezer kilóméter van benne.
2015. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az 1 éves Jetta és egy 5 éves Passat közül választottam, de úgy döntöttem, több szempontból is érdemesebb az újabbat.
2015. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
+ Jetta elegánsabb megjelenésű, számomra összehasonlíthatatlan a két autó :D
2015. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az Accord egy számmal nagyobb autó, ha kell a hely, akkor inkább azt vedd. Mondjuk én szívem szerint is a Hondát venném, a VW formavilága nem hoz lázba.
2015. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekünk volt a családban VW Jetta, műszakilag, megbízhatóságban jó autó, de számomra rém unalmas.


Ha ebből a két autóból kéne választani, biztosan az Accordot választanám, pedig nem ültem még Accordban, de ránézésre is izgalmasabb. Megbízhatóságban sem gondolom, hogy rosszabb lenne mint a Jetta.

2015. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem a külsőségeket nézem akkor az Accord.
2015. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de tokmindegy. Mind a ketto egy proli-kommersz cucc.
2015. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én Honda mellett vagyok, de a döntés a te kezedben van a Volkswagen sem rossz márka, de a japánok sokkal ügyesebbek!!
2015. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem az Accord felé húz a szívem, de nem tudom, hogy nem követek-e el hibát egy 11-12 éves autó vásárlásával, ha ennyiért egy szintén elegáns, és, bár motorikusan gyengébb, de 3 évvel fiatalabb autót is vehetnék.
2015. jún. 21. 01:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Használni veszed, a szomszédot bosszantani, esetleg nem tervezel vele sokáig? Ha az első az igaz akkor az Accord a befutó. Motorizáltságot nem írtál, de ha 2 literes benzinessel vennéd akkor egy nagyon kiforrott technikát kapsz. Nem fogja leszakítani a fejedet ha a gázra lépsz, de tisztességesen viszi az autót és rendkívül megbízható erőforrás. A 2,2-es dízel az pedig szintén a Honda fejlesztése és beletették a tudásuk legjavát, az is egy kitűnő motor. A 2.4-es benzines is megbízható, de a karaktere nagyon kívánja a pörgetést, ez persze a fogyasztáson is meglátszik. Ha nem a német autópályán fogsz fel-alá járkálni akkor az a motor nem neked szól.
2015. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!