Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak köztetek akik Hybriddel...

Vannak köztetek akik Hybriddel jártok? Konkrétan Honda Insight 2009?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Véleményeket, saját tapasztalatokat, okosságokat gyűjtök, fenntebb írt Honda Insight-ről, 2009 es évjáratit néztem ki, Németben 70 ezer km-el. Csak hogy megéri megvenni vagy maradjak a jó öreg romlandós dieselnél....

2015. jún. 20. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Óriási kulonbség a dízelhez képest. Fincsi fokozatmentes automata valtó, pihe-puha pluss belso, UFO design muszerfal, 6 literes városi fogyasztás + a feeling, hogy egy lépéssel a tobbiek elott jársz technológiában :) Jó cucc a Honda hybrid. Nem olyan komoly mint a Toyota, de sokkal kellemesebb belulrol a Toyota bakelit belsejéhez képest.
2015. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, még mondjuk nem értem azt a sebességváltós cuccot... csak 1sebesség? Nézegetem youtubon, de valahogy sztem hülyeség... De még 1x mondom nem értek hozzá...
2015. jún. 20. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

A váltóhoz annyit, hogy van hagyományos dizelen vagy benzinesen is fokozatmentes automata, nézd meg youtube-n, Audi multitronic.

A hybridhez meg annyit, hogy nem rosszak, de szerintem nem elég hatékonyak, azaz 6 literből még egy kis benzinessel is eljárok.. Egy full elektromos autót azonban bármikor megvennék, várom már hogy a Tesla elérhető legyen, na annak tényleg van értelme.

2015. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy képzeld el mintha lenne két ékszíjtárcsád. Csak itt egyszerűsítve képzelve is kúposak. Értelemszerűen ha egyiken a szélesebb részen van a szíj a másikon pedig a keskenyebb részen, akkor a 2. gyorsabban pörög. Nos így lesz belőle fokozatmentes, azzal variálnak, hogy épp hol van a hajtás a két félen.
2015. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicsit google-ztam de azért nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Még egy kérdésem akadna... Sokmindenki sokmindent beszél, de ha 100 ember hazudik és egy mondd igazat mindenki a 100 hazugsákot hiszi el... ez normális főleg a mai világban.... nah mind1

Kérdésem mennyit birnak ki ezek az akkumulátorok? Csak városi használatra lesz az autó, mivel még 2 marad itthon úgyhogy ezt csak én használnám + néha barátnőm orvoshoz a kicsivel, meg egy két vásárlás stb. Mennyi kilométerrel vegyek? amit kinéztem azon 79ezer van, szerintem nem sok ahhoz képest hogy volt egy M. Eclipse-m 400ezer felett, de az sima benzin volt...

2015. jún. 21. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!