Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóm hátsó ablaktörlője...

Autóm hátsó ablaktörlője alkalomszerűen megállítás ellenére is továbbtöröl, közben a kormánynál a kapcsoló kattogó hangot ad ki? Ha babrálok vele egy percig (le-fel kapcsolgatás) akkor jó eséllyel abbahagyja.

Figyelt kérdés
Mi lehet a hiba? Mit és hogyan cseréljek benne? Az autó egy II-es punto
2015. jún. 21. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy a kapcsoló belső része van kikopva és nem kapcsol le rendesen csak némi játszadozás után akkor azt csak cserével lehet megoldani. Én is így jártam az F astrámmal. Egyszerűen csak erőltetve lehetett lekapcsolni, amikor már annyira idegesített hogy soha sem hagyta abba elvittem szerelőhöz aki már 1 perc alatt tudta mi a baja, és annyi elég volt neki hogy kapcsolgassa a kapcsolót. Már érezte hogy gond van vele, szerencsére épp volt nekik kéznél egy új darab amit másik autóhoz hozattak de még nem volt ott az autó hogy beszereljék azzal próbálták ki, és azzal jó volt már, mondták is hogy az enyémnek is az a baja hogy ki volt már kopva eléggé ami sajnos fogyó eszköz, így nekem is rendeltek egyet és már azóta nem kínlódtam vele.
2015. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem is nyúlok hozzá, valószí kapcsoló baja lesz.
2015. jún. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!