Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vélemények, tapasztalato...

Gritty kérdése:

Mik a vélemények, tapasztalatok a Fiat Punto-ról?

Figyelt kérdés
Lenne egy 2002. 07. évjáratú Fiat Punto, amit szeretnék megvenni és még nem volt ilyen autóm. Jó volna tudni róla negatív-pozitív véleményeket, elsősorban Punto tulajdonosoktól!
2015. júl. 5. 12:11
 1/3 anonim válasza:

A Punto jó kocsi, nővéremnek olyanja van :) (azt hiszem 14 éve van neki de eddig csak a váltót kellett kicserélni, kb 1 hónapja) ő nem bánta meg a vételt. Ülések kényelmesek, igazi városi kisautó. Én venném!!!

35/N

2015. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek a fújfúj olasz kommentek.


Nekem bravám van, 1.4-es abszolút megbízható autó. A punto egy hasonló széria.

2015. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pitykejazmin ***** válasza:
Nekem ez lenne.csupa jo dolgot tudnék irni mert tenyleg jo kis auto.12évig nem is volt gondom vele de most már más szemmel nézek rá.gondom volt a kormánnyal60ezer ft volt eleresztett a. Klima 25ezer ft volt most kormany összekötő lengőkar szilent.ami kb20ezer.de már a kuplungja is szarakodik.pedig a család szeme fénye .ja és a kipufogo is cserés lesz.de én azt mondom ezek ellenére is őt venném.punto 2 1.2 16v hlx.élmény vele menni.csak jól at kell nézni.
2015. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!