Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CB500F elég lenne nekem?

Honda CB500F elég lenne nekem?

Figyelt kérdés
Mostani motoromat, egy 250-es ETZ-t szeretnék komolyabb gépre cserélni. Ezt a motort néztem ki, jól néz ki, és elég jó áron van. 500 köbcenti 48 LE mire elég? Barátnőm is jönne velem utasnak, haverok többször járnak túrázni Romániába, Ausztriába szeretnénk mi is velük tartani. Elég az 500 köbcenti 48 LE a kétszemélyes túrához, esetenként hegyes vidéken? Mekkora ugrás lesz a 250-es MZ-hez képest ez a motor? Sokkal jobb?
2015. júl. 13. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lupara ***** válasza:
Reális józan döntés lenne,az Mz-nél biztosan több,minden tekintetben.Túrázáshoz és szabályos közlekedéshez elég amit tud.Érezni fogod,mikor jött el az idő,hogy még egy kategóriával feljebb lépj.
2015. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!