Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani olyan használ...

Tudnátok mondani olyan használtautót ami megbízható és keveset fogyaszt?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne,nem kell nagy motor bele,elektromos ablak,klíma,stb... a lényeg hogy megbízható legyen ,ne fogyasszon sokat és ne legyen egy vagyon a szervíz.Azt nem tudom ,hogy benzinest vagy dízelest kellene vennem..

Nem kell nagy ,elég a 3 ajtós .

1 millióm van rá .



2015. júl. 26. 14:07
1 2
 1/14 vfrtom ***** válasza:
81%
Suzuki swift, egyszerű mint a faék, a legolcsóbb autó.
2015. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 schocko ***** válasza:
100%
Honda Jazz
2015. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
legolcsóbban fenntartható autó 1m körül az "új" swift, gyakorlatilag bármi megkapható hozzá gombokért, nem 5 litert fogyaszt, mint a fél milliót futott öreg TDI-k, hanem 6-ot, de bomba biztos szívó benzines, láncos vezérléssel
2015. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Egy jó állapotú 6-7 éves Fabia, G Astra, vagy Ford Fiesta is belefér ebbe az árba.
2015. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mindjárt az első autónál kell jól kezdeni..

kiköhögsz rá egy millát, plusz a többi hókuszpókusz, aztán ott állsz egy dögmeleg, kézitekerős, negyvenlovas kisautóval, amit hamar megbánsz..

ha meg körbejárod atémát, akkor találsz elektromos ablakos, klímás, 65-70 lovas benzinest, ami kisebb sufnituninggal akár táltos paripa is lehet.Értem ez alatt, hogy a klímát tölteni kell, vagy szakadt a szíj, hogy az anyósülés elektromos ablaka nem működik, és gyertyát kellene cserélni..

ezek túlélhető dolgok, és utána élmény autózni..


így is, úgy is kell rá költeni, de legalább tudod, mire...


én is így vettem egy háromajtós automatát..

2015. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1 millából nem hiszem, hogy egy 20 éves 40 lovas cinquecento szerű szappantartót akarna venni, hanem egy normálisan használható kényelmes autót...

ahogy írták, az újabb swift nagyon jó választás lehet...


2005 utáni, tehát max 10 éves, 1.3-as szívó benzines motorral 90+ lóerő még klímázva is bőven elég, láncos vezérlés, akár 3 akár 5 ajtós, abs, légzsákok, elektromos ablakok, 4 csillagos törésteszt, tehát abszolút nem papír...

2015. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Swift, Yaris, Astra, Focus,
2015. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Mercedes 190!!!

Egy misibol olyat kapsz, hogy megszolal!

Vasarlaskor vigyel magaddal hozzaertot mivel beletudsz nyulni a szááárba is.

6-7l elmennek gond nelkul 1milliokm t.


Kis szerencsevel 600-700korul patikat talalsz a tobbi meg atiras es kezdo szervizeles.

2015. júl. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első autónak? 1 millióért? Minek?

Elsőnek én egy "fapadosabb" verziót ajánlanék!

Suzuki? Honda? Toyota? mind egy rozsdásodó plédoboz!

Motorjuk okés, de a többi gagyi műanyag, beülsz és mintha egy kindertojásból összerakott valamibe ülnél!

Én inkább egy jó németet mondanék!

3 ajtóst hamar megbánod, ha mást/másokat is vinnél sűrűn!

Villanyablak feleslegesen elromló plussz, oltári szívás tud lenni, ami egy kezdőnek felesleges(sőt alapból is csak egy plusz hibaforrás) szóval jól gondolod, hogy felesleges.

Dízelt megint csak nem ajánlom kezdésnek, főleg ha csak rövid távok lesznek(város)

Golf 3 mondanék, 500 körül már patika állapotot kapsz, mondjuk 1.4 is elég, igen 60LE és igen, ha nincs legyilkolva akkor igencsak szedi a lábát. Nyilván 5 fővel már nem verseny gép, de elsőnek nem is kell azt venni!

Pénz is marad a zsebben, ami nem hátrány kezdőként, ha bármi történik!

Szervizelni szinte magad is tudod, mert egyszerű mint egy faék, alkatrészek olcsók és minden sarkon lehet kapni hozzá! Ha később el akarod adni, sokkal könnyebb lesz, mint egy japánt vagy olaszt esetleg franciát!

Persze ha rám hallgatsz azt veszel amilyet szeretnél és amire nem sajnálod majd a pénzt, amiben jól érzed magad vezetés közben ;)

2015. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csakis benzines. Astra, vagy Focus.
2015. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!