Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le kéne raknom a jogsit...

Le kéne raknom a jogsit motorra? Élek halok a chopperekért. Egész gyerekkoromban imádtam és most is oda vagyok értük. De a szüleim annyira belém nevelték hogy biztosan megfogok halni ha ráülök egyre h eddig nem tettem le.

Figyelt kérdés
szerintetek is biztosan kinyúvadok? 26 vagyok, kb 4 éves korom óta kerékpározok, országúton is, de eddig még csak el sem estem. na jó egyszer de az gyerekkoromban volt amikor ugrattam. eddig a legnehezebb motor amin ültem az egy 50 es kymco grand dink volt. na az nehéz motor olyan 250 kiló. de simán elvezettem. B-s jogsim már van.
2015. júl. 27. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ennyi idősen felesleges elkezdened. ezt gyerekkorban meg kell ízlelni, akik későn kezdik valóban nagyobb eséllyel halnak meg.
2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg marhára nem felesleges. Ha akarod kezd el, de nem egyből 300 kilós döggel menj, mert meg is kellene tanulni motorozni.
2015. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
volt nekem 10 évesen kis honda diom. meg romettem. de mikor anyám elesett vele azóta lettek hülyék a szüleim de elötte csináltam...
2015. júl. 27. 21:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő megvalósítani az álmaidat, hajrá!
2015. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik rokonom 27évesen letette a jogsit nagymotorra, vett egy 1000-es hondát, sajnos még azon a nyáron elhunyt
2015. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én egyszer elestem babettával, és sajnos olyan rosszul estem hogy eltört a lábam, 4hónapig gipszben volt, és sajnos rosszul forrt össze, most kicsit ferdén áll
2015. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna egyből 1000-es motorral kezdeni, oké, hogy lerakta, de azért egy 1000-es motorba kegyetlen erő van, azt tudni is kell vezetni, ami nem egyszerű. Nyugodjék békében!


Az meg, hogy babettával rosszul estél, sajnos nem volt szerencséd.

2015. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
engem a gyorsulási motorok nem jönnek be. nekem ezek a nagyobb testű inkább hosszabb utakra tervezett chopperek jönnek be. nem akarok eszetlenül száguldozni, pusztán élvezném a motoron való utazás szépségeit.
2015. júl. 27. 21:47
 9/15 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél száguldozni, akkor ajánlani tudom a babettámat, ezen is ki lehet élvezni a motorozást, nekem sajnos nincs kedvem ráülni többet, remélem megértitek :(
2015. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tedd le nyugodtan, azt majd eldöntöd mit akarsz. Chopperrel is lehet esni marha nagyot, de ha nem mész 150-ekkel, és ésszel vezetsz, akkor nagyobb valószínűséggel megmaradsz.
2015. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!