Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság megéri egy használt...

Manapság megéri egy használt 1997-es Audi a4 1.9 tdi-t venni?

Figyelt kérdés

Kezdő jogsis vagyok és az első autó vétele előtt állok.

[link]

Ezt néztem ki,ránézésre nagyon jó állapotúnak tűnik,persze a korához képest. Mire kell odafigyelnem,tüzetesebben átnéznem a kocsin vétel előtt?



2015. júl. 28. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Egyet tudok ajánlani ezt az autot amit ellinkeltel ne vedd meg :) ismerosimnek ugyanilyen volt asszem évjárat is stimmelt es annyit evett hogy el ia adta zabalta a gázolajat.Emellett csomo hiba jott ki pedig abban Elvileg csak 250ezer kmter volt ebben meg mar elmondas alapján is 300ezer fölött van.Raadasul chiptuning stb szval valszeg boyracer autó volt..vigyazz vele raadasul am is a dizelek nagyon kenyesek ha elromlanak Ennyi idős dizelt sose ajanlom senkinek hogy vegyen szinten tapasztalat nagyapám autószerelő évtizedek óta es ezt tanácsolta nekem.
2015. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Én se javasolnám, szintén a magas kilométerfutás miatt. És ez még tényleg az amit mondanak, ki tudja mennyi lehet benne, emellett valószínűleg ki volt hajtva a kicsikének a lelke is.
2015. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem,nos akkor ti milyen autót javasolnátok 600-800ezer ft-körül?
2015. júl. 28. 20:01
 4/22 anonim válasza:
A magas fogyasztás butaság. Az AFN-es 1.9 TDi nagyon keveset eszik. A turbóra érdemes odafigyelni, a változó geometria meg tud ragadni. Nekünk is hasonló van csak A6.
2015. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Nemtudom mennyit engedhetsz meg magadnak de friss jogsira sokkal inkabb egy G astrat esetleg H astrat ajánlanék vagy tudonm most lehurrogtok de a Suzuki Swiftek is tokeletesek sőt olyat mondok hogy Dacia logan nekem pl 9 honapja van jogsim es olyat vezetek tok jó kis kocsi tágas kényelmes lehet belepakolni haverokat beleultetheted nem fognak kényelmetlenül utazni.2005 os van nekem nem egy versenygep de arra hogy legyen rutinos fölösleges egy 1.9 es kocsi.pl ez a logan 1.4 75 lovas benzines.Egyik haverom mondta h neki meg a 2.0 motoru kocsi is keves volt pestre szinten frissjogsis egyutt csináltuk szinte nekem ez az 1.4 is tokeletes volt pestre is ;) szval egesz jo kocsik azok uthibakon konnyen átjön szval jo autó az is.Vagy nmtom a golfok,pólók esetleg egy jobb állapotú Civic
2015. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem.hulyesegbol mondtam a magas fogyasztást neki az volt a baja az mar mas kerdes h nyilvan oka volt a magas fogyasztásának azert is adta el de ht ennel az autonal is valszeg vannak gondok ami nem.két filléres dolog szvl ha csak annyi penzed van ra amit irtal akk swift vagy Logan :) mert nem draga a fenntartasuk sem :)
2015. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz szet koztuk is jo az áruk alkatrész olcso hozzájuk ;)

2015. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem (igaz kombi de A4 és '97-es) és nem ajánlom. Amúgy is első jogsisnak...hát nagyon óvatosnak kéne vele lenned.
2015. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Ennyiért egy 2004 utáni Focust is kapsz, az pedig remek konstrukció.
2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon is jó vétel ez az autó.

Sógoromnak volt pontosan ilyen 97-es évjáratú, és neki is chippelve volt, hát a térképről lement azzal az autóval, annyit ment vele, és nem kimélte. Azóta eladta, de az autó a környéken maraft, most is hibátlanul megy.

Mit figyelj? Indulj el gáz nélkül, csak kuplunggal, ha berezonál, "csörgő" hangot hallassz, akkor a lendkerék nem 100-as. Ha esetleg kormol egy kicsit, azzal ne foglalkozz, mert 10ből 8 ilyen, még ha nincs chippelve akkor is. Illetve nyomd le erősen valamelyik sarkát az autónak, utána hirtelen engedd el: nem szabad több mint 2-őt hintáznia. Ha igen, akkor mese a karok cseréje.

2015. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!