Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es yamaha dt supermotonak...

Dfhdfhrdhrtjhtj kérdése:

50-es yamaha dt supermotonak egy 70km-es táv mennyire megterhelő? Milyen gyakran kell vele megállni pihenni? és ha a végsebessége 75, mennyivel ajánlott egy ilyen hosszú úton menni?

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat :)

2015. aug. 1. 21:02
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha nem csutkagázon mész, akkor nem kell megállni. Én ötvennél nem mennék gyorsabban vele, nem arra találták ki. A Simsonnal sem mentem soha csutkagázon. Kb fél gázon jártam vele, és semmi baja nem volt soha.
2015. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi a trükkje valóban, ha nem terheled teljes gázon, akkor menni fog míg van benne üzemanyag.
2015. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Technokol Rapid ***** válasza:
72%
kb. félgázon 60-nal egyszerre meg tudod tenni a távot.
2015. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én 50-es robogóval 150 km alatt 3-4x álltam meg, mert biztosra mentem. 70km alatt, ha megállsz legalább kétszer, egyrészt pihenni, másrészt a motort hűlni hagyni, az elég.
2015. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csikókoromban 100 km-t robogóval lenyomtam végig nyélgázon, többször is. Pedig tuningolva is volt, de semmi baja nem lett.
2015. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, nagyon menő lenyomni 100 kilométert kis motorral egy huzamban, csak ha szétesik 50km után, akkor gondolkozhatsz, hogy hogyan tovább.
2015. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Simsonnal szoktam 25-35 km-t menni nyélgázon. Soha semmi baja nem volt. És a Yamaha komolyabb gép... Bár valszeg picit jobban húzva van.

De van egy. 1 sebességes Babetta licences piaggiom, azzal is többször végigverettem a 35 km-t 90%-os gázkarálláson. Szerintem ha egy kisméretű motor nem képes 70-80% teljesítményen dolgozni 2 órán keresztül (ez a Simsonomnál kb 100 km, a Piaggiomnál kb. 60 km), akkor megette a fene az egészet

2015. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és apám kiscsiko korában KOMAR Mopeddel lenyomta egy seggel a Siófok Pécs oda távot reggel, aztán este vissza.

Nyélgázzal.

Bocs... :-)

2015. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!