Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós oktatót váltanék....

Autós oktatót váltanék. Normális ha a jelenlegi oktató ilyeneket csinál? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Megál negyedórára ebédelni vezetés közben, beugrik egy zöltségeshez, várni kell az ovinálhogy elhozzuk a gyerekeit, késik a megbeszélt időpontról és ráadásul ezeket a kituccanókat beleszámítja a vezetési időmbe.. Ja és alig figyel rám mert amíg vezetek ő telefonál facebookozik stb.. Más oktató is ilyen??

2015. aug. 4. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

nem. az én oktatómnak ha az ügyeit intéztük, akkor levonta az órákból, nem fizettette ki velem, hogy vártam rá.


válts!

2015. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak jobbak, de vannak rosszabbak is. Egy óra minden oktatónál 45-50 perc, 10-15 perces pihenő alatt kávézhat, ebédelhet, bevásárolhat... Azt neked kell elődönttened, hogy érdemes -e váltani, de előtte érdemes tájékozódni, rosszabbra cserélni nem érdemes.
2015. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jól vezetsz, látja már most, hogy biztos nyerő vagy...felesleges cseszegetni..csak szófukar, nem dícsér..

ha másként érzed, akkor viszont csere, de azonnal..


namost, vagy elmész ezzel a vizsgáig, aztán ha átmész, akkor jónapot, és örülsz...ha bukta van, akkor mással folytatod...

az élet már csak ilyen...

2015. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is ügyintéztünk. Iroda, posta, bolt. Néha haza is ugrott valamiért. 5-10 perc késés normális volt. Néha több is előfordult. És állandóan telefonált. Semmi pénzért nem váltottam volna, mert mindezek mellett a létező legjobb oktató volt.


csak akkor érdemes váltani, ha oktatóként nem vagy vele megelégedve, illetve BIZTOSAN JOBB oktatót találsz helyette (ajánlás alapján).

2015. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Velem téglát is pakoltatott, amikor a C-t csináltam :)
2015. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ügyeket intéztetett velem :D De amúgy meg nagyon jó oktató volt + ismerte a vizsgabiztost, a kihúzott útvonal helyett csak mennem kellett egy 2 perces kört a környéken, nem is figyelt rám és meglett.
2015. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megbuktam egyszer, ráadásul olyan miatt amit eleve rosszul tanított nekem. Parkolóbol kitolatás közben nem néztem végig hátra, mert úgy tanította 1x hátranézek aztán a tükörböl nézem a kereket úgy tolatok stb.. Ezért megbuktam. Bukás óta nem vezettem, de gondolkozok hogy új oktatót kérjek. Mert ez elintézte hogy csúsztassák a vizsgaidőpontot 1 hónappal hogy tuti megbukjak..
2015. aug. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!