Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné egy...

Szerintetek megérné egy Simson S51N-t 50000ft-ért felújítani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Meg. Ha jól megcsinálják akkor igen. Lassan ritkaság lesz a jó állapotú simson. Bár ha csak hengerfúrás, fötengelygörgözés, meg csapágycsere van benne akkor sokallom.

Ha profi festés, meg teljeskörü a dolog, akkor nem sok.

2015. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

írd le mit takar az az 50 ezer ft.

mert amit az 1-es írt, az kb kijön 15-20 ezerből.

mármint a motorikus része.

2015. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kormány + a gombok + km óra,első hátsó sárvédő, lánc+ védő,kipufogó,nyereg,hátsó lámpa, komplett első fék, kulcsos tanksapka, a blokk már fel van újítva
2015. aug. 14. 11:44
 4/9 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Így egyértelműen nem. Amit ide írsz nem felújítás, hanem bemegy valaki a boltba és megveszi az alkatrészeket majd feldobja haszonért. Mi ebben a hozzáadott érték? A munka?


Bemész a motorosboltba és megveszed a kormányt - új lesz festve. Megveszed a zárható tanksapkát, az új sárvédőt, akár krómozottat\feketét épp olyat amilyenre akarod pimpelni a motort.

Vessetek meg, de ezért én nem fizetnék senkinek

2015. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

főleg nem 50 ezret.

2015. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veterán vas ***** válasza:

Lehet játszani a királyfit: leadod a rendelést ezt+azt kell vetetni, cserélni, felújítani, majd amikor A-tól Z-ig kész, akkor kipengeted az 50-et. Így, ezen a módon nem sok ez az ár. Viszont annyi a hátránya, hogy lövésed nincs, mi hogy működik, és csak egy vagy a sok műmájer közül, aki még a gyertyacserét is a neten kérdezi meg.

Ellenben, ha keresel egy olyan mestert, aki a kényesebb (szak)munkát elvégzi, miközben Te is segédkezel, lehet, hogy a feléből kijössz. Emellett megismered a motorod, és a saját egyéni ízlésedet/ötleteidet is megvalósíthatod.


(szerintem....)

2015. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nos alapvetően ez az első motorom , 16 vagyok és igen nem sok mindent tudok még a motorról de hát valahogy el kell kezdeni nem de? Kedve utolsó az unokatestvérem végzett már rajta egy- két munkát úgyhogy láttam már ezt azt illetve én is szedtem már szét valamennyire szóval néhány alapműveletet én is megtudok csinálni.

Igaz ez nem egészen felújítás hanem nagyjából alkatrészcsere de nincs jó állapotban a külseje itt-ott rozsdás ezért inkább új alkatrész kéne. És NEM haszonért akarom megcsináltatni!

2015. aug. 14. 20:18
 8/9 joco5582 ***** válasza:
#4: Akkor főleg. Nem kell ezt a pénzt másnak adnod. Apránként cseréld le ami nem tetszik. Hidd el képes vagy rá. Van azonban néhány dolog, amit felnőtt mellett érdemes csinálni. Aki tudja mikor nem lesz megtépve a csavar meg úgy egyáltalán. Ha bizonytalan vagy ha máshol nem itt segítek
2015. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kb ennyi évesen generáloztam másodszor. Szuszifuszi meló elösszörre, de ha már tudja az ember, mi hol van, akkor 20 perc szét, 60 össze, de akkor már nagyon precíz voltál. De elsöre kb 16 órát szenvedtünk vele.:D
2015. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!