Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apámék szeretnének egy mazda...

Apámék szeretnének egy mazda premacy 1.8-at venni. Tudnátok mondani pozitívumokat és negatívumokat mondani (a negatív alatt nem arra gondtam hogy nehéz alkatrészeket szerezni hozzá mert azt sajnos tudom, hanem motorhiba stb)?

Figyelt kérdés
Mennyit fogyaszt? Ez dízeles autó. Apa attol fél hogy a porlasztócsúcs az hamar tönkremegy. Van ennek az autónak ilyesféle hibája? Tényleg nehéz elhelyezkedni benne? (Úgy értem hogy elérni a sebváltót a klímakapcsolót meg a ködlámbakapcsolót? Ez a kocsi mennyi km-t és évet bír ki? Megbízható autó? Mit kell megnézni ennél ha használtat veszünk? Bocs a sok kérdésért.
2015. aug. 17. 18:04
 1/2 anonim válasza:
Olyan autót keressetek melyik keveset ment.
2015. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Premacy-ból nem volt 1.8 dízel, valamit elnéztetek.

1.8 benzinnel gyengének tűnhet, de a súlya nem nagy, én bevállalnám. Óvatosan vezetve 7 liter alatt simán el kell mennie, nagyobb tempónál viszont zabálni fog a nagy homlokfelület miatt.

A rohadásra figyeljetek, hátsó sárvédőív, ajtók alja, küszöb. 300-400 ezer km meg se kottyan egy benzines Mazdának, de amúgy is irreális lenne egy ilyen korú családi autótól 200 ezer alatti futásteljesítményt elvárni. Ne az órát nézd, hanem az állapotot.

2015. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!