Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy árulhatnak ki egy autót...

Hogy árulhatnak ki egy autót alkatrészenként, ha a forgalomból való kivonás után le kell adni a kocsit?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy egy csomó magánszemély hirdeti,hogy X típus bontódik.Motort,váltót,kerekeket,szinte mindent kiárulnak belőle,akkor mit adnak le roncsként,a maradék hamutartót?

Vagy ezek olyan kocsik,amiket már igazoltan átvettek,mint leadott öreg roncskocsik?

Hogy van ez?



2015. aug. 20. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Külföldről hozzák alkatrésznek. Vagy ismerik a trükköt hogyan materializálódik a papíron leadott autó.
2015. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát de ennyien?Egyebet se lehet látni a neten,és az életben is,csak eladó bontott alkatrész hegyeket.

(hegy hegyeket hegyekbe állva)

Mert akkor majd ha oda jutok,én is így árulom ki,a maradék kárpitokat,meg egy rossz fékpofát leadok.

2015. aug. 20. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két verzió van. Külföldről hozzák be bontani a kocsikat, különösen angliából, a jobb kormány miatt nyomott áron, vagy pedig "okosba" szereznek bontós igazolást a magyar autóról. Előbbi a gyakoribb szerintem
2015. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
szerintem elég, ha azt a vasdarabot viszed a bontóba, amin az alvázszám van...és stimmel a forgalmival...
2015. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak itt naponta legalább 10 autót hirdetnek:

[link]

2015. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!